x-kom - Technologia po prostux-kom - Technologia po prostu
Wszędzie
Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Tronsmart Bluetooth T6 (czarny) - 424674 - zdjęcie
Tronsmart Bluetooth T6 (czarny) - 424674 - zdjęcie 1
Tronsmart Bluetooth T6 (czarny) - 424674 - zdjęcie 2Tronsmart Bluetooth T6 (czarny) - 424674 - zdjęcie 2
Tronsmart Bluetooth T6 (czarny) - 424674 - zdjęcie 1
Tronsmart Bluetooth T6 (czarny) - 424674 - zdjęcie 2

Tronsmart Bluetooth T6 (czarny)

  • Moc głośników:25 W
  • Łączność:Bluetooth
  • Sterowanie:Przyciski na głośniku

Specyfikacja

Opinie

4,8/5
(23 opinie)
5
21
4
1
3
0
2
0
1
1

Opinie użytkowników (23)

D@ro z Grudziądza
D@ro z Grudziądza
Potwierdzony zakup
7 lat temu

Moja opinia już tu jest, ale większość narzeka na za mocny bass. Ok, moje pytanie brzmi, czy macie zainstalowane programy do odtwarzania muzy. Ja mam, i jak jest za dużo basu to go wyreguluję i nie ma problemu. Większość z was (nikogo nie obrażając) ma pliki muzyczne kiepskiej jakości, to i muza będzie kiepska z głośnika, i wydaje mi się że tu leży problem. Ja nie narzekam. Mój głośnik na załączonej fotce... Rozwiń dalej

Test Tronsmart Bluetooth T6 (czarny)
Krzysztof
Krzysztof
Potwierdzony zakup
7 lat temu

głośnik bardzo wydajny dźwięk bardzo czysty miodzio basik ... polecam😎😎😎... Rozwiń dalej

zuwar
zuwar
7 lat temu

zgadzam się. za te pieniądze i taką moc to głośnik jest dobra okazją. polecam ... Rozwiń dalej

Tomasz
Tomasz
Potwierdzony zakup
7 lat temu

Bardzo dobry i solidny głośnik. Bas zawsze można regulować w ustawieniach jeśli komuś przeszkadza. Jak dla mnie za taką cene to wartoooooooooo :)... Rozwiń dalej

Przemo
Przemo
7 lat temu

Kupiłem tronsmarta T6 i JBL flip 4 dla porównania. Na stanie miałem pożyczony b&o play a1 za 1 tyś zł i trochę po testowałem te głośniki. JBL odpadł na samym początku, jakość dźwięku zdecydowanie najgorsza. T6 ma porównywalna jakość do b&o play a1, niektóre piosenki brzmią lepiej na jednym inne lepiej na drugim przy założeniu, że szybko przełączamy się między głośnikami i wyłapiemy różnice, bo jest nie wielka. Mi osobiście bardziej odpowiada T6 niż b&o, kwestia gustu tak naprawdę. Polecam... Rozwiń dalej

~leśnik
~leśnik
7 lat temu

Bardzo fajny głośnik. Ten rodzaj obudowy (stojąca) sprawdza się kiedy chcemy położyć go pomiędzy inne rzeczy np na zastawionym stole itp :-). Pokrętło do głośności jest znacznie wygodniejsze niż przyciski. Mocny basik ale może dość dudniący (dla kogoś może być na minus, zależy też na czym położymy). Do przypadkowych tańców przy grillu jak znalazł. Polecam polować na obniżkę.... Rozwiń dalej

Paweł
Paweł
7 lat temu

Głośnik super długo trzyma bateria tylko trochę basy za mocne ale po za tym wszystko jest ok polecam w takiej cenie... Rozwiń dalej

anyrd
anyrd
Potwierdzony zakup
7 lat temu

Polecam, moc 10/10, bateria 10/10, czyste dźwięki.... Rozwiń dalej

Piotrek
Piotrek
7 lat temu

Mam głośnik od 2 miesięcy i jak za te pieniądze dźwięk super, jestem studentem i na mieszkaniu nie trzeba dawać głośno, żeby było słychać przyjemny bass, a zawsze można dać o wiele głośniej ale wtedy już trochę bass się traci, ale również dobra jakość dźwięku. :)... Rozwiń dalej

Marcin
Marcin
Potwierdzony zakup
6 lat temu

Kupiony ponad rok temu. Naprawdę dobry głośnik. Polecam!... Rozwiń dalej

Ireneusz
Ireneusz
Potwierdzony zakup
7 lat temu

Super produkt ! W tej cenie nic lepszego nie kupimy. Produkt dostępny następnego dnia !... Rozwiń dalej

Szymon
Szymon
Potwierdzony zakup
7 lat temu

najlepszy głośnik w tej cenie r... Rozwiń dalej

Jaro
Jaro
Potwierdzony zakup
7 lat temu

W tej cenie to naprawdę dobry głośnik. Polecam ustawić korektor dźwięku pod siebie, ja zebrałem trochę basu i dodałem wysokich i średnich tonów. Efekt jest super i nawet droższe głośniki wymiękają. Głośność jest wystarczająca. Bardzo wygodne jest pokrętło głośności. Polecam niezdecydowanym.... Rozwiń dalej

Grzegorz
Grzegorz
6 lat temu

jest fajny... Rozwiń dalej

Dominik
Dominik
7 lat temu

Mega głośnik,bardzo polecam
Za tak niską cenę jest super jakość dźwięku,dźwięk jest głośny a basy mocne
... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.