Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 1
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 2Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 2
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 3Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 3
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 4Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 4
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 1Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 1
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 2Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 2
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 3Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 3
Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 4Garmin Dezl 580 LMT-D Europa - 426371 - zdjęcie 4

Garmin Dezl 580 LMT-D Europa

od: Garmin|kod producenta: 010-01858-13|kod x-kom: 426371
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja Garmin Dezl 580 LMT-D Europa
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 099,00 zł

Promocja

kup powyższy produkt

i dobierz Samsung Portable SSD T7 1TB z rabatem 100 zł

kup powyższy produkt
kup powyższy produkt
GPS

Nawigacja Garmin Dezl 580 LMT-D Europa
Urządzenie nawigacyjne GPS dla ciężarówek z dużym ekranem

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę.

Garmin Dezl 580 LMT-D to wysokiej jakości urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek z 5-calowym wyświetlaczem, zasilanym uchwytem magnetycznym oraz bezpłatnymi i bezterminowymi aktualizacjami map.

Urządzenie posiada funkcję wyznaczania tras dla ciężarówek* z uwzględnieniem rozmiaru pojazdu, masy i załadunku, a także z ostrzeżeniami dotyczącymi wysokości mostów, ostrych zakrętów, stromych nachyleń drogi i innych przeszkód.

* Podanie charakterystyki profilu pojazdu ciężarowego nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.

Nawigacja Garmin Dezl 580 LMT-D Europa
ekran smartfonu

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 5 cali
Większy ekran - większe mapy

Urządzenie Garmin Dezl 580 LMT-D wyposażone jest wyraźny, kolorowy, 7-calowy ekran pojemnościowy z białym podświetleniem, który jest dobrze widoczny w kabinie. Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność.

Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 7 cali
mapa

Szczegółowe mapy Europy
Bez problemu trafisz do celu

Urządzenie Garmin Dezl 580 LMT-D zawiera szczegółową mapę Europy poszerzoną o ograniczenia dotyczące ciężarówek, takie jak wysokości mostów, ostre zakręty i wiele innych, a także informacje dotyczące większości głównych dróg i autostrad. Wystarczy wprowadzić informacje dotyczące profilu pojazdu (można dostosować wysokość, masę, długość, szerokość i informacje o materiałach niebezpiecznych), aby móc wyszukiwać odpowiednie trasy dla rozmiaru, masy i ładunku pojazdu*.

Mapy Garmin Europa obejmują następujące 45 państw Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr (brak sieci dróg), Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Normandzkie, Wyspa Man.

Mapy obejmują 45 państw Europy (obszar oznaczony kolorem zielonym).

* Podanie charakterystyki profilu pojazdu ciężarowego nie gwarantuje uwzględnienia tych danych w propozycjach tras przejazdu. Zawsze stosuj się do znaków drogowych oraz pamiętaj, aby dostosowywać jazdę do panujących warunków.

Szczegółowe mapy Europy
Aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Urządzenie Garmin Dezl 580 LMT-D ma wgrane szczegółowe mapy Europy. Dzięki bezpłatnym i bezterminowym aktualizacjom map wyznaczone trasy na pewno będą uwzględniały najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Nowe mapy można nieodpłatnie pobierać przez cały okres użytkowania urządzenia GPS.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
software

System operacyjny Garmin
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny Garmin jest autorskim programem napisanym na urządzenia tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Historia serwisowania

Nawigacja Garmin Dezl 580 LMT-D jest wyposażone w dziennik historii serwisowania, który umożliwia zapis daty i typu przeprowadzonych czynności serwisowych. Można w prosty sposób zachować informacje o przebiegu opon, ciśnieniu w oponach, wymianie oleju, wymianie opon i wielu innych aspektach.

System operacyjny Garmin
tryb ciężarowy

Zaawansowany tryb ciężarowy
Niestandardowe wyznaczanie tras dla ciężarówek

Planując trasę dla samochodu ciężarowego trzeba brać pod uwagę jego wymiary, masę i przewożony ładunek. Tryb ciężarowy wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu.

Prosty profil ciężarówki pozwala zmienić rozmiar przyczepy za pomocą jednego przycisku. Wbudowana funkcja Planowanie podróży umożliwia tworzenie tras z wieloma postojami oraz planowanie i zapisywanie przyszłych podróży.

Łatwe kształtowanie trasy umożliwia łatwą zmianę jej przebiegu poprzez dotknięcie ekranu, aby trasa prowadziła preferowanymi drogami lub przez wybrane miasta.

Zaawansowany tryb ciężarowy
droga

Funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Podczas jazdy funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu dostarcza komunikaty głosowe, a animowany model z jasnymi kolorowymi strzałkami wskazuje pas, który należy zająć, aby wykonać następny manewr. Kolorowy widok photoReal wyświetla realistyczną grafikę zbliżających się skrzyżowań, ułatwiając poruszanie się po nich.

Ponadto widok skrzyżowań BirdsEye zapewnia szczegółowy obraz skrzyżowań na autostradach. Ekran nawigacji urządzenia Dezl wyświetla także aktualną prędkość, ograniczenia prędkości, nazwę drogi lub ulicy, po której jedziesz i spodziewany czas przybycia na miejsce.

Funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu
informacja

Funkcja "Wyślij i monitoruj"
Fabrycznie załadowany monitoring ciężarówek

Urządzenie Garmin Dezl 580 LMT-D jest wyposażone w rozwiązanie do łatwego monitorowania ciężarówek*. Monitoruj w łatwy sposób kierowców i wysyłaj im wiadomości tekstowe zawierające np. adres dostawy.

Kierowca może wybrać adres z odebranej wiadomości i bez problemu udać się w wyznaczone miejsce. W menu urządzenia Dezl wybierz ikonę „Wyślij i monitoruj”, aby skonfigurować funkcję.

* Aby uzyskać dostęp do usług Garmin Live, pobierz aplikację Smartphone Link na smartfon z obsługą Bluetooth® i GPS (do nabycia osobno).

Monitoruj trasę
WiFi

Wbudowane moduły Wi-Fi oraz Bluetooth
Zawsze aktualne informacje

Mapy i oprogramowanie urządzenia Garmin Dezl 580 LMT-D można łatwo aktualizować przez wbudowany moduł Wi-Fi. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie ekranowe. Jest to wskazówka, aby podłączyć urządzenie do ładowania i pozwolić w tym czasie na zainstalowanie aktualizacji poprzez sieć Wi-Fi. Potem znowu można ruszać w trasę.

Moduł Bluetooth

Zsynchronizuj urządzenie obsługujące funkcję Bluetooth (np. smartfon) z urządzeniem Garmin Dezl 580 LMT-D, aby prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący* wykorzystujący zintegrowany mikrofon i głośnik, który słychać pomimo hałasu na drodze. Możesz wtedy schować telefon do kieszeni lub schowka oraz nadal wykonywać i odbierać połączenia. Sparowanie telefonu z urządzeniem Dezl umożliwia wyświetlanie na nim powiadomień o połączeniach, SMS-ach i innych ostrzeżeniach aplikacji.

* Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth® (do nabycia osobno).

Wbudowane moduły Wi-Fi oraz Bluetooth
informacje o korkach

Bezpłatne usługi w czasie rzeczywistym
Obsługa nawigacji bez użycia rąk

Smartphone Link to bezpłatna aplikacja mobilna, która umożliwia nawiązanie połączenia między urządzeniem Dezl 580 LMT-D a smartfonem iPhone® lub smartfonem z systemem Android™. Po sparowaniu urządzenie Dezl może odbierać aktualne informacje*, np. o ruchu drogowym czy pogodzie.

* Aby uzyskać dostęp do usług Garmin Live, pobierz aplikację Smartphone Link na smartfon z obsługą Bluetooth® i GPS (do nabycia osobno).

Bezpłatne usługi w czasie rzeczywistym

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent parkowania
Dostęp do najbliższych miejsc POI
Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym
Informacje o fotoradarach
Informacje o korkach
Komunikaty głosowe
Obsługa kamery cofania
Ostrzeżenia dla kierowcy
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Tryb ciężarowy
Widok skrzyżowań w 3D
Widok terenu 3D
Typ wyświetlacza
Kolorowy, TFT
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Micro USB - 1szt.
Wejście AV - 1 szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Wbudowany mikrofon
Obsługa nawigacji za pomocą głosu
Zestaw głośnomówiący
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Wbudowany moduł Wi-Fi
Wysokość
93 mm
Szerokość
151 mm
Grubość
24 mm
Waga
234 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
010-01858-13
Kod x-kom
426371

Opinie