Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
Garmin inReach SE+ - 431645 - zdjęcie
Garmin inReach SE+ - 431645 - zdjęcie 1
Garmin inReach SE+ - 431645 - zdjęcie 2
Garmin inReach SE+ - 431645 - zdjęcie 3
Garmin inReach SE+ - 431645 - zdjęcie 1
Garmin inReach SE+ - 431645 - zdjęcie 2
Garmin inReach SE+ - 431645 - zdjęcie 3
Drukuj
Do porównania

Garmin inReach SE+

od: Garmin|kod producenta: 010-01735-00|kod x-kom: 431645
  • Mapy:Brak map
  • Ekran:2,3"
  • Rozdzielczość:265 x 200 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja Garmin inReach SE+
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 909,99 zł
1
Drukuj
GPS

Komunikator satelitarny Garmin inReach SE+

Nawet podczas podróży w odległe miejsca nigdy nie będziesz poza zasięgiem, jeśli masz ze sobą urządzenie inReach SE+. Ten ręczny komunikator satelitarny jest przeznaczony dla entuzjastów aktywnego wypoczynku, którzy chcą podróżować dalej i doświadczać więcej, dbając przy tym o spokój ducha najbliższych.

Zarówno podczas wypraw w odludne tereny, jak i w czasie zagranicznych eskapad urządzenie inReach zapewnia łączność, udostępnianie pozycji, nawigację oraz najważniejsze funkcje SOS wszystkim, którzy lubią uciec od zgiełku — na lądzie, na wodzie i w przestworzach.

Aby mieć dostęp do sieci Iridium i łączność z urządzeniem inReach SE+, potrzebna jest aktywna subskrypcja usług satelitarnych. W zależności od poziomu korzystania z usług do wyboru jest pakiet z roczną umową lub elastyczny miesięczny plan usług.

Komunikator satelitarny Garmin inReach SE+
internet

Komunikacja z dowolnego miejsca
null

Dzięki w pełni globalnemu zasięgowi sieci satelitarnej Iridium to przenośne urządzenie umożliwia wymianę wiadomości tekstowych z dowolnym telefonem komórkowym lub adresem e-mail z każdego miejsca, a jednocześnie używanie funkcji GPS do rejestrowania i udostępniania przebiegu podróży. Ponadto można publikować wpisy w serwisach społecznościowych lub korzystać z komunikacji pomiędzy urządzeniami inReach w terenie.

W sytuacji zagrożenia można użyć urządzenia inReach SE+ do nadania sygnału SOS do całodobowego centrum poszukiwawczo-ratowniczego, odbierania i wysyłania wiadomości tekstowych o rodzaju wypadku i otrzymania profesjonalnych porad oraz potwierdzenia, gdy pomoc będzie już w drodze.

W trakcie zagranicznej podróży trzeba pamiętać o wielu rzeczach, aby stała się ona wspaniałą przygodą. Zyskasz spokój podczas podróży, mając świadomość, że cały czas masz łączność i możesz porozmawiać z rodziną i znajomymi lub wezwać pomoc, wiedząc dokładnie, jakie wiążą się z tym koszty — dzięki planom usług inReach. Bądź zawsze w kontakcie i zadbaj o bezpieczeństwo podczas odkrywania nieznanych terenów.

Komunikacja z dowolnego miejsca
radio

Brak zasięgu sieci komórkowej to nie problem

Urządzenie inReach SE+ oferuje wszystkie narzędzia niezbędne do zachowania stałego kontaktu. Nie musisz się martwić, że znajdujesz się poza zasięgiem sieci komórkowej — co zdarza się często w strefach przygranicznych lub na obszarach całkowicie pozbawionych zasięgu. Komunikator inReach działa zawsze i wszędzie — nigdy nie będziesz poza zasięgiem.

Kto odpowie na Twój sygnał SOS? GEOS.

GEOS jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do reagowania na sytuacje kryzysowe. Obsługiwali akcje ratunkowe w ponad 140 państwach, ratując życie wielu ludzi. GEOS jest w pogotowiu 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, aby reagować na sygnały SOS, śledzić urządzenie i powiadamiać odpowiednie kontakty oraz służby ratunkowe w określonej okolicy. Gdy pomoc jest już w drodze, GEOS kontaktuje się poprzez wiadomości tekstowe, zapewniając nowe i ważne informacje aż do zakończenia akcji ratunkowej.

Brak zasięgu sieci komórkowej to nie problem
mapa

Rejestrowanie i udostępnianie położenia

Włącz funkcję rejestrowania w komunikatorze inReach SE+ i pozwól rodzinie oraz znajomym śledzić trasę Twojej wyprawy na komputerach lub urządzeniach mobilnych poprzez internetowy portal MapShare®. Urządzenie inReach będzie przesyłać punkty we wcześniej ustalonych odstępach czasu, aby osoby śledzące wiedziały, gdzie się znajdujesz.

Możesz również zachęcić rodzinę i znajomych, aby za pomocą MapShare wysłali sygnał do Twojego urządzenia inReach, co umożliwi im obserwowanie Twojej pozycji GPS i przebiegu trasy oraz wysyłanie wiadomości podczas podróży. Ponadto możesz umieścić swoją stronę MapShare na blogu, stronie internetowej lub w serwisie społecznościowym.

Rejestrowanie i udostępnianie położenia
smartfon

Parowanie z urządzeniem mobilnym
null

W celu zwiększenia wygody i zapewnienia większych możliwości bezpłatna aplikacja Earthmate® synchronizuje urządzenie inReach poprzez Bluetooth® ze zgodnym urządzeniem Apple® lub Android™*, co umożliwia dostęp do nieograniczonej liczby map i zdjęć lotniczych.

Dodatkowo aplikacja Earthmate pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia inReach w sparowanym urządzeniu mobilnym. Aby łatwiej wysyłać wiadomości, możesz również zsynchronizować urządzenie inReach z listą kontaktów w telefonie, co umożliwi kontakt z nimi z dowolnego miejsca, i to bez naciskania wielu przycisków.

*Na doręczanie wiadomości SMS może mieć wpływ wydajność sieci operatorów mobilnych, która może różnić się w zależności od operatora i kraju. W związku z tym wysyłane wiadomości SMS mogą być blokowane lub doręczane z opóźnieniem. Chociaż może to w rzadkich przypadkach dotyczyć wiadomości SMS, to problemy te nie mają wpływu na wiadomości SOS, śledzenie pozycji i wiadomości e-mail.

Parowanie z urządzeniem mobilnym
dzień i noc

Zobacz prognozę pogody w każdym miejscu

Opcjonalna usługa prognozy pogody inReach dostarcza szczegółowe dane bezpośrednio do urządzenia inReach, zgodnego smartfonu lub tabletu sparowanego z aplikacją Earthmate, więc będziesz wiedzieć, jakich warunków możesz się spodziewać na trasie.

Firma garmin oferuje następujące pakiety pogodowe: podstawowy, rozbudowany i morski. Możesz poprosić o prognozę pogody dla aktualnej pozycji, dla dowolnego innego punktu na trasie lub dla celu podróży.

Obsługa geocaching bez użycia papierowych map
wodoodporność

Solidne i trwałe urządzenie

Solidne, trwałe, odporne na uderzenia i wodoodporne (klasa IPX7) urządzenie ręczne inReach SE+ zostało opracowane, aby motywować do działania — niezależnie od pogody.

Urządzenie standardowo wyposażono w wewnętrzny akumulator litowy, który gwarantuje długi czas działania urządzenia w każdym trybie pracy. Akumulator można ładować za pomocą standardowego kabla zasilania micro-USB lub opcjonalnej ładowarki samochodowej 12 V.

Solidne i trwałe urządzenie

 

Specyfikacja

Mapy
Brak map
Funkcje nawigacji
Wyznaczanie trasy
Wysokościomierz barometryczny
Pamięć wbudowana
2 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, oporowy
Przekątna wyświetlacza
2,3"
Rozdzielczość wyświetlacza
265 x 200 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Brak
Złącza
Micro USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Dodatkowe informacje
Wodoszczelność (IPX7)
Wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych
Nadawanie interaktywnych alertów SOS do GEOS
Obsługuje system satelitarny GPS
Wysokość
164 mm
Szerokość
68 mm
Grubość
38 mm
Waga
213 g
Akcesoria w zestawie
Kabel USB
Zaczep z karabińczykiem
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
010-01735-00
Kod x-kom
431645

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Nawigacja specjalistyczna Garmin inReach SE+
☆☆☆☆☆☆