(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
20 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 1
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 2Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 2
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 3Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 3
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 4Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 4
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 5Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 5
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 6Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 6
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 1Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 1
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 2Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 2
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 3Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 3
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 4Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 4
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 5Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 5
Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 6Garmin zumo 346 LMT-S Europa - 431654 - zdjęcie 6

Garmin zumo 346 LMT-S Europa

od: Garmin|kod producenta: 010-02019-11|kod x-kom: 431654
  • Mapy:Europa Zachodnia
  • Ekran:4,3"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
1 549,00 zł
nawigacja

Garmin Zumo 346 LMT-S
Nawigacja motocyklowa stworzona do przygód

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta i motocyklu, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Nawigacja Zumo 346 LMT-S dla motocyklistów charakteryzuje wytrzymała, odporna na warunki pogodowe konstrukcja i przystosowany do obsługi w rękawicach wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala.

Urządzenie zostało stworzone dla amatorów krętych i pełnych niespodzianek tras. Jeśli chcesz, możesz łatwo podzielić się tymi wyjątkowymi trasami ze znajomymi. Urządzenie posiada także funkcję Garmin Adventurous Routing, która wyszukuje kręte lub pagórkowate drogi i stara się wyznaczyć trasę tak, by uniknąć autostrad.

Nawigacja Garmin Zumo 346 LMT-S
podkładka po mysz

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala
Przystosowany do obsługi w rękawicach

Urządzenie Garmin Zumo 346 LMT-S posiada przystosowany do obsługi w rękawicach, czytelny w świetle słonecznym ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala odporny na działanie oparów paliwa, promieniowanie UV i trudne warunki atmosferyczne.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran oporowy umożliwia szybkie zaprogramowanie nawigacji niemal wszystkim, co masz pod ręką. Możesz użyć rysika, pilniczka do paznokci lub ołówka. Cel podróży wyznaczysz nawet w rękawiczkach. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala
mapy

Szczegółowe mapy Europy Zachodniej
Bez problemu trafisz do celu

Mapy Here to łatwy i pewny sposób na odnajdywanie drogi na terenie Europy Zachodniej. Podaj cel podróży, wybierz jedną z proponowanych tras i ruszaj w drogę. Dzięki ogromnej bazie adresów i POI możesz precyzyjnie zaplanować całą trasę, wplatając w nią miejsca, które chcesz odwiedzić. Tobie pozostaje zasiąść za kierownicą motoru i cieszyć się jazdą.

Urządzenie Zumo 346 LMT-S zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe mapy obszaru Europy Zachodniej.

Mapy Garmin Europa Zachodnia obejmują następujące 24 państwa Europy:

Andora, Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja (z Gujaną Francuską, Gwadelupą, Martyniką, Mayotte, Reunionem, Saint Barthélemy), Malta, Monako, Niemcy, Grecja, Islandia, Włochy, San Marino, Liechtenstein, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Portugalia, Irlandia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, Watykan.

Państwa wchodzące w skład Mapy Europy Zachodniej zostały oznaczone kolorem zielonym.

Szczegółowe mapy Europy Zachodniej
aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Nawigacja Zumo 346 LMT-S zapewnia darmowe aktualizacje map przez cały okres użytkowania urządzenia, dzięki czemu trasy zawsze zawierać będą najbardziej aktualne punkty szczególne i mapy oferowane przez firmę Garmin.

Bezpłatny i bezterminowy dostęp do aktualnych informacji o ruchu drogowym i pogodzie

Co dzieje się na drodze przed Tobą? Zumo 346 LMT-S umożliwia dostęp do aktualnych informacji o pogodzie i ruchu drogowym za pomocą aplikacji Smartphone Link. Dzięki tej bezpłatnej aplikacji mobilnej można łączyć urządzenie Zumo z urządzeniami iPhone® lub smartfonami z systemem Android™.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
system

System operacyjny Garmin
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny Garmin jest autorskim programem napisanym na urządzenia tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Zawsze aktualne dzięki Wi-Fi

Aktualizację map i oprogramowania ułatwia wbudowana obsługa sieci Wi-Fi w urządzeniu Zumo 346 LMT-S. Gdy dostępna jest nowa aktualizacja i znajdujesz się w zasięgu sieci Wi-Fi, automatycznie otrzymasz powiadomienie o możliwości przeprowadzenia aktualizacji. Wystarczy jeden przycisk - nie ma potrzeby podłączania urządzenia Zumo do komputera.

System operacyjny Garmin
ostrzeżenie

Alerty dla motocyklistów
Zachowaj większa uwagę

Aby poprawić uwagę na drodze i zachęcić do bezpiecznej jazdy, urządzenie Zumo 346 LMT-S wyświetla pomocne powiadomienia dotyczące zbliżających się ostrych zakrętów, zmian w ograniczeniach prędkości, przejazdów kolejowych oraz przejść dla zwierząt, stref wokół szkół i innych miejscach, w których potrzebna jest szczególna ostrożność.

Otrzymasz też informację w przypadku wykrycia jazdy pod prąd drogą jednokierunkową. Dodatkowo będziesz otrzymywać alerty o znajdujących się w pobliżu fotoradarach i kamerach na światłach*. Co więcej w przypadku długich podróży ostrzeżenie o zmęczeniu** będzie sugerowało porę i miejsca na odpoczynek.

Jeszcze więcej spokoju zapewniają dostępne w Zumo automatyczne powiadomienia o zdarzeniach*** — funkcji umożliwiającej przesyłanie SMS-ów o zdarzeniu do określonej wcześniej osoby kontaktowej.

* Funkcja ostrzegania o kamerach na światłach i fotoradarach nie jest dostępna na wszystkich obszarach.
** Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie nieprzerwanej jazdy, bez dłuższych postojów na trasie.
*** Wymagana subskrypcja.

Alerty dla motocyklistów
droga

Narzędzia nawigacyjne
Zużycie paliwa i ciśnienie w oponach

Podczas jazdy z urządzeniem Zumo 346 LMT-S funkcja aktywnego asystenta pasa ruchu dostarcza komunikaty głosowe, natomiast animowany model z jasnymi kolorowymi strzałkami wskazuje właściwy pas, jaki należy zająć, aby wykonać następny manewr. Skrzyżowania i rozjazdy na trasie są wyświetlane w celu ułatwienia nawigacji przez skomplikowane przejścia.

Dodatkowo funkcja „Przed tobą” urządzenia Zumo wyraźnie zaznacza punkty szczególne i etapy podróży, bez przełączania widoku mapy na wyświetlaczu. Funkcja łatwego kształtowania trasy pozwala na dodawanie do niej punktów, tak aby można było uwzględnić preferowane obszary lub konkretne drogi.

Ponadto możesz skupić się na drodze dzięki odczytywanym na głos nazwom ulic i poleceniom nawigacyjnym. Funkcja Garmin Real Directions™ zapewnia wskazówki dotyczące rozpoznawalnych punktów orientacyjnych, budynków i sygnalizacji świetlnej (np. „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”). Urządzenie Zumo wyposażono również w przydatną funkcję TracBack® umożliwiającą powrót tą samą trasą.

Narzędzia nawigacyjne
wydajność

Funkcja Garmin Adventurous Routing
Funkcja Garmin Real Directions

Wyposażone w funkcję wyboru ciekawej trasy Garmin Adventurous Routing urządzenie Zumo 346 LMT-S ułatwia omijanie nudnych autostrad, umożliwiając wybór preferencji wyznaczania tras. Dzięki temu możesz zawsze wybrać się w podróż swoimi ulubionymi krętymi drogami. Pliki GPX można w łatwy sposób przesyłać z telefonu* do urządzenia Zumo lub udostępniać je innym motocyklistom, którzy wybierają się z Tobą w trasę.

Po sparowaniu urządzenia Zumo aplikacja Smartphone Link zapewni również funkcję LiveTrack, która pozwala znajomym na bieżąco śledzić Twoje położenie.

* Aby uzyskać dostęp do usług Garmin Live, należy pobrać aplikację Smartphone Link na telefon z obsługą Bluetooth i GPS (do nabycia osobno).

Funkcja Garmin Adventurous Routing
tusz atrament toner

Koniec jazdy na oparach
Asystent pasa ruchu z widokiem skrzyżowań

Wbudowany komputer podróży z cyfrowym wskaźnikiem paliwa znajduje się w standardowym wyposażeniu urządzenia Zumo 346 LMT-S. Dzięki niemu łatwo oszacować, ile kilometrów można przejechać, zanim zbiornik będzie pusty. Alerty o konieczności postoju na tankowanie informują, kiedy należy zatankować, a nawet wskazują lokalizacje stacji benzynowych.

Przydatny wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy puścić gaz. Dodatkowo kompas cyfrowy i baza danych punktów szczególnych (puntów POI) pomagają w zlokalizowaniu punktów serwisowych, dealerów i wielu innych punktów usługowych. W urządzeniu Zumo jest również dostępna karta serwisowa, która pozwala śledzić daty przeglądów, przebieg i przeprowadzone naprawy motocykla.

Koniec jazdy na oparach
bluetooth

Więcej korzyści z Bluetooth
Synchronizacja ze smartfonem

Dodatkową wygodę zapewnia możliwość zsynchronizowania urządzenia Zumo ze smartfonem oraz zestawem słuchawkowym lub kaskiem obsługującym technologię Bluetooth (do nabycia oddzielnie). Dzięki temu możesz rozmawiać przez telefon* bez konieczności zdejmowania rękawic lub kasku.

Trzymaj telefon w kieszeni lub kufrze i rozmawiaj bez odrywania swojej uwagi od drogi. Możesz również odbierać powiadomienia ze telefonu o połączeniach, SMS-ach, informacjach z aplikacji i dostosowywać które z nich chcesz otrzymywać w czasie jazdy.

Ponadto masz możliwość również sterowania muzyką** i odtwarzania list utworów z telefonu bezpośrednio z poziomu wyświetlacza urządzenia Zumo. Dzięki temu towarzyszyć Ci będzie własna ścieżka dźwiękowa.

* Wymaga zgodnego smartfonu z technologią Bluetooth. Na użytkownika mogą zostać nałożone opłaty za pakiet transferu danych. Może być wymagana subskrypcja.
** Funkcja sterowania muzyką i multimediami działa w przypadku urządzeń iPhone® 4 lub nowszych, a także niektórych urządzeń iPod® oraz urządzeń z systemem Android™.

Więcej korzyści z Bluetooth
wytrzymałość

Wytrzymała, sprawdzona na drodze konstrukcja
Zdalne sterowanie

Zaprojektowane przez zespół motocyklistów urządzenie Zumo 346 LMT-S umożliwia dostęp do najnowszej technologii nawigacyjnej. Jest wyposażone we wbudowany komputer z ekranem kompasu, wskaźnikiem ograniczeń prędkości oraz intuicyjnym interfejsem ekranu dotykowego, zapewniającym łatwy i szybki dostęp do informacji — bez zdejmowania rękawic.

Wytrzymała obudowa jest odporna na działanie oparów paliwa, promieni UV, deszczu i innych niekorzystnych warunków pogodowych.

Wytrzymała, sprawdzona na drodze konstrukcja

 

Specyfikacja

Mapy
Europa Zachodnia
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Dostęp do najbliższych miejsc POI
Inteligentne szukanie adresów
Ostrzeżenia dla kierowcy
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Powiadomienia z telefonu
Wyznaczanie trasy
Trasa pełna zakrętów
Typ wyświetlacza
Dotykowy, oporowy
Przekątna wyświetlacza
4,3"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Możliwość odtwarzania multimediów
Wodoszczelność (IPX7)
Możliwość obsługi w rękawiczkach
Wbudowany moduł Wi-Fi
Wysokość
86 mm
Szerokość
125 mm
Grubość
25 mm
Waga
241 g
Akcesoria w zestawie
Kabel USB
Kabel połączeniowy do instalacji elektrycznej motocykla
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
010-02019-11
Kod x-kom
431654

Opinie

2,0/6
★★☆☆☆☆
★★☆☆☆☆
(1 opinia)
6
0
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0

Opinie użytkowników (1)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
Łukasz
Łukasz
★★☆☆☆☆
2 lata temu

Kupiłem tą nawigację w lutym 2021r nawigacja niestety sama się wyłącza najczęściej podczas przeliczania podróży/trasy.
Następny minus to mapy garmina mają one braki np zbliża się rondo a na nawigacji widzimy zwykłe skrzyżowanie albo po prostu nie ma dróg które są i to wszystko po świeżych aktualizacjach.
Plus tej nawigacji jest taki ze faktycznie prowadzi po fajnych drogach z atrakcjami i niezwykłą panoramą.
Nawigacja jest solidnie wykonana.
... Rozwiń dalej

x-kom
x-komOdpowiedź do Łukasz

Łukaszu, nie mieliśmy wcześniej zgłaszanego problemu z wyłączającą się nawigacją, ma ona 24 miesiące gwarancji producenta. Skontaktuj się z naszym serwisem. Chętnie doradzimy.... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.