Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX - 452665 - zdjęcie
Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX - 452665 - zdjęcie 1
Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX - 452665 - zdjęcie 2
Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX - 452665 - zdjęcie 3
Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX - 452665 - zdjęcie 1
Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX - 452665 - zdjęcie 2
Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX - 452665 - zdjęcie 3
Drukuj
Do porównania

Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX

od: Corel|kod producenta: PNST22STMLEU|kod x-kom: 452665
 • Wersja produktu:Wersja fizyczna
 • Liczba stanowisk:1
 • Zastosowanie:Dom, Firma, Uczniowie, Studenci, Instytucje edukacyjne, nauczyciele
 • Okres licencji:Dożywotnia
specyfikacja Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX
Przewiń do pełnej specyfikacji
209,00 zł
Drukuj
edycja filmów video

Profesjonalne narzędzie do edycji i montażu wideo
Pinnacle Studio 22 Standard

Z programem Pinnacle Studio™ 22 każdy może być montażystą dzięki wyjątkowo elastycznemu i kreatywnemu zestawowi narzędzi do edycji nagrań wideo, przyjaznych dla nowych użytkowników. Eksploruj możliwości Pinnacle Studio, dobierając środki wyrazu według uznania, i twórz wyjątkowe projekty na bazie tematycznych szablonów lub edytując nieobrobiony materiał filmowy bezpośrednio na wielościeżkowej osi czasu. Rozwijaj skrzydła wyobraźni, korzystając z nowej funkcji selektywnej zmiany kolorów, uproszczonego cyzelowania koloru oraz podziału ekranu — możesz nawet nagrać zawartość ekranu i obraz z kamery internetowej w programie MultiCam Capture.

Wybieraj spośród ponad 1500 filtrów, efektów i niestandardowych ścieżek dźwiękowych oraz z łatwością udostępniaj gotowe prace online w popularnych formatach lub nagrywaj je na dyskach, uzupełniając o rozdziały i menu! Przygotowuj niezwykłe filmy, korzystając z najbardziej elastycznego edytora nagrań wideo — programu Pinnacle Studio.

Corel Pinnacle Studio 22 Standard narzędzie do edycji i montażu wideo
nowość

Możliwości nowej wersji Pinnacle Studio 22
Nowości i ulepszenia

Program Pinnacle Studio 22 zawiera nowe, przydatne funkcje, które usprawniają proces opracowywania filmów. Prezentuj kilka strumieni wideo jednocześnie, korzystając z opcji dzielenia ekranu w nagraniach wideo. Z łatwością przeciągaj i upuszczaj elementy, aby przygotować atrakcyjne filmy lub zaprezentować najważniejsze zdarzenia z niedawnej wycieczki. Zacznij od gotowych szablonów lub utwórz własny, niestandardowy szablon, korzystając z kreatora szablonu podziału ekranu.

Corel Pinnacle Studio 22 Standard Nowości i ulepszenia
rysik

Edytuj tak jak Ci wygodnie
Poprawiaj i udoskonalaj

Uatrakcyjnij swój kolejny projekt wideo, wykorzystując szablony montażu zawierające wstępnie zdefiniowane motywy: ślubny, sportowy, wakacyjny, science-fiction, komiksowy i inne. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać pożądany efekt. Program Pinnacle Studio dysponuje nową opcją tworzenia szablonów, co pozwala przyspieszyć przygotowywanie materiałów w przyszłości.

Opracowuj i dodawaj standardowe wstępy i zakończenia nagrań wideo, aby uzyskać jednolity efekt we wszystkich produkcjach. Po ukończeniu nagrania i umieszczeniu go na osi czasu można z łatwością zapisać styl, wybierając kolejno opcje Plik, a następnie Zapisz film jako szablon. Aby wykorzystać szablon następnym razem, po prostu wybierz swój plik — to równie proste, jak przeciąganie i upuszczanie.

Corel Pinnacle Studio 22 Standard łatwa obsługa
Kreatywność

Wyraź siebie
Dodaj emocje

Ponad 1500 efektów, animowanych tytułów i przejść umożliwia uatrakcyjnienie filmów wideo. Szybko skorygujesz często występujące problemy: efekt czerwonych oczu czy wyblakły kolor. Najczęściej używane efekty warto zapisać w sekcji ulubionych, co pozwala na szybkie ich wyszukiwanie i ponowne wykorzystanie. Możesz wyszukiwać nagrania muzyczne w bibliotece ScoreFitter, aby urozmaicić swoje projekty, a także uzyskać dostęp do nieodpłatnych ścieżek dźwiękowych, których długość jest automatycznie dopasowywana do czasu trwania filmu.

Projekty dopracujesz, korzystając z całkowicie nowych ruchomych tytułów trójwymiarowych i wybierając spośród szerokiego wachlarza opcji dodawania tytułów, dzięki którym Twoi widzowie odniosą wrażenie, jakby oglądali hit na wielkim ekranie.

Corel Pinnacle Studio 22 Standard możliwości łatwego tworzenia
dodatki

Ekscytujące dodatki
Łatwe uatrakcyjnienie projektu

Klatka po klatce twórz kinowe animacje a opcja animacji poklatkowej daleko wykracza poza standardowe możliwości edycji nagrań wideo. Wystarczy podłączyć kamerę, aby móc korzystać z zaawansowanych funkcji oraz wyjątkowych właściwości obiektywu bezpośrednio w programie Pinnacle Studio. Możesz z łatwością synchronizować i łączyć nagrania z 2 kamer, zwiększając dynamikę filmów w edytorze nagrań z wielu kamer, a także wybrać perspektywę, z której chcesz widzieć sceny podczas odtwarzania.

Przeglądaj ujęcia, zmieniaj perspektywę i korzystaj z funkcji automatycznej synchronizacji dźwięku. Wykorzystaj nagrania z wielu kamer w połączeniu z efektem obrazu w obrazie, aby uatrakcyjnić swoją produkcję. Potem tylko przygotuj popcorn i rozsiądź się wygodnie, aby podziwiać swój nowy film.

Pinnacle Studio 22 Standard Ekscytujące dodatki
edycja

Ulepszone opcje edycji na wielościeżkowej osi czasu
Łatwa, intuicyjna edycja

W programie Pinnacle Studio 22 wprowadzono nowy interfejs użytkownika, który ma na celu usprawnienie toku pracy i zapewnienie szybkiego dostępu do zestawu narzędzi. Możesz łatwo kadrować, przycinać i obracać nagrania wideo, a także dostosowywać projekt na osi czasu zawierającej sześć ścieżek. Stosuj wyrafinowane efekty, osiągając profesjonalne rezultaty. Wzmacniaj wrażenie ruchu na zdjęciach i nagraniach wideo, dodając efekt panoramowania i powiększania lub uzyskuj efekt obrazu w obrazie za pomocą kilku kliknięć. Zacznij od edycji serii ujęć, aby utworzyć scenorys opowieści, a następnie zajmij się edycją osi czasu, nadając kształt swojemu projektowi i dopracowując go. Dostosuj do swoich potrzeb obszar roboczy oraz, dzięki pojemnikom projektu, utrzymuj porządek w materiałach multimedialnych wykorzystywanych w projekcie.

Pinnacle Studio 22 Standard Ulepszone opcje edycji na wielościeżkowej osi czasu
technologia

Optymalizacja pod najnowsze technologie i formaty
Program gotowy na przyszłość

Wydajność architektury 64-bitowej, jaką dysponuje program Pinnacle Studio, oznacza dostęp do funkcji edycji wideo na profesjonalnym poziomie. Program pozwala na edycję nagrań wideo z iPhone'a® 6 i innych aparatów nowej generacji z obsługą formatu ze zmienną liczbą klatek na sekundę (VFR). Nagrania można zapisywać w różnych popularnych formatach, również tych obsługiwanych przez Twoje ulubione urządzenie mobilne.

Pinnacle Studio 22 Standard Optymalizacja pod najnowsze technologie i formaty
łatwa obsługa

Łatwe udostępnianie
Szybko i wygodnie

Po zakończeniu edycji możesz wyeksportować nagranie na dysk, opublikować bezpośrednio w serwisie Facebook, YouTube lub Vimeo, albo zapisać w jednym z wielu popularnych formatów w celu wyświetlania na ulubionym urządzeniu. Można również zapisać nagranie na dysku DVD w wysokiej jakości, wraz z tematycznym menu, podmenu i rozdziałami.

Program Pinnacle Studio 22 zawiera ponad 20 stylowych, dostosowywanych szablonów, które pozwalają szybko przygotowywać spersonalizowane dyski DVD wysokiej jakości, aby dać je rodzinie oraz znajomym.

Pinnacle Studio 22 Standard Łatwe udostępnianie

 

Specyfikacja

Rodzaj programu
Edytor wideo
Wersja językowa
Polska
Wersja produktu
Wersja fizyczna
Zastosowanie
Dom
Firma
Uczniowie, Studenci
Instytucje edukacyjne, nauczyciele
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
1
Okres licencji
Dożywotnia
Nośnik
DVD
Platforma
Windows
Wymagania systemowe
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows 10
Wymagania sprzętowe
Procesor 1,5 GHz lub szybszy
4 GB pamięci RAM dla Windows 64-bit
Karta graficzna 256 MB
Ekran o rozdzielczości 1024 x 768
10 GB wolnego miejsca na dysku
Napęd DVD
Połączenie z Internetem
Kod producenta
PNST22STMLEU
Kod x-kom
452665

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Program graficzny/wideo Corel Pinnacle Studio 22 Standard BOX
☆☆☆☆☆☆