Jakie są zalety wersji cyfrowej (ESD)?
Szybkość
Twoje zamówienie wysyłamy drogą mailową, co znacznie skraca czas oczekiwania. Dodatkowo nie ponosisz kosztów dostawy.
Pewność
Zapewniamy bezpieczne dostarczenie pełnowartościowego produktu oraz służymy pomocą w przypadku pytań.
Wygoda
Na adres e-mail otrzymasz klucz produktu i krótką instrukcję. Wszystko bez potrzeby wychodzenia z domu, czy oczekiwania na kuriera.
Europa Universalis IV - El Dorado
El Dorado to piąty dodatek do gry Europa Universalis IV wprowadzający do rozgrywki podboje, creda oraz odkrycia charakterystyczne dla Epoki Odkryć. Punktem centralnym najnowszego dodatku jest Nation Designer, który pozwala na dostosowywanie nacji początkowej w kampanii i jeszcze bardziej udoskonala już i tak niemal nieograniczoną możliwość rozgrywania ponownie gry Europa Universalis IV.

Odrkywaj dźunglę Amazonki i poznawaj nowe religie
Ten dodatek koncentrujący się na obszarach Ameryki Środkowej i Południowej wprowadza nowe religie, podczas gdy wpływowe teatry odkrywania wyzwą cię na pojedynek za sprawą nowych decyzji godnych króla lub zdobywcy. Jako Aztekowie, poddaj Równinę Meksykańską swoim rządom, ale zapewnij sobie wystarczającą liczbę królów-wasali, by poświęcić ich twoim rozgniewanym bogom. Jako Europejczycy, wkraczaj coraz głębiej w dżungle Amazonki, podążając za plotkami o zaginionych miastach i magicznych fontannach.

Główne cechy gry
- bogaty edytor Nation Designer daje ci nowe opcje startowe dla twoich rozgrywek, w tym narodowe idee oraz własnych monarchów.
- doświadcz nowych religii Nahuatl, Inti oraz Mayan z krwawymi ofiarami lub Kultem Słońca.
- wysyłaj swoich konkwistadorów w poszukiwaniu Siedmiu Miast ze Złota, lub twojego odkrywcę z misją eksploracji dookoła świata.
- Ffoty Złota mogą przewozić bogactwo Nowego Świata z powrotem do Europy, oraz mogą być brane na cel przez twoje floty piratów.
- wykorzystaj swoje floty handlowe, by polować na niebezpiecznych piratów.
- utrzymuj dobre relacje z papieżem, aby móc otrzymać kawałek świata tylko dla siebie dzięki Traktatowi z Tordesillas.
