Drukuj
Do porównania
CENEGA My Time at Portia - 474466 - zdjęcie
CENEGA My Time at Portia - 474466 - zdjęcie 1
CENEGA My Time at Portia - 474466 - zdjęcie 2
CENEGA My Time at Portia - 474466 - zdjęcie 1
CENEGA My Time at Portia - 474466 - zdjęcie 2
Drukuj
Do porównania

CENEGA My Time at Portia

od: CENEGA|kod producenta: 5056208802873|kod x-kom: 474466
  • Platforma:PlayStation 4
  • Wersja:Angielska
  • PEGI:7+
  • Premiera:2019-04-16
specyfikacja CENEGA My Time at Portia
Przewiń do pełnej specyfikacji
109,00 zł
Drukuj
konsola

Gra PS4 My Time at Portia

Rozpocznij nowe życie w urokliwym miasteczku Portia. W tym kolorowym, pełnym radości miejscu czekają na ciebie momenty pełne niespodzianek. Echa upadku cywilizacji już dawno minęły, nadszedł czas pracy i zabawy.

Twoim zadaniem będzie pomoc mieszkańcom w odbudowie miasta. Przy okazji odkryjesz głęboko skrywane sekrety tego miejsca. Lepiej się przygotuj, bo to nie będzie łatwe.

Gra PS4 My Time at Portia
wydajność

Całkowita swoboda działania

Weź pod opiekę zaniedbany warsztat Pa i pomóż swoim sąsiadom, uprawiając ziemię, hodując zwierzęta, łowiąc ryby i wiele innych. Możesz również zbierać zasoby, wykopywać surowce i w konsekwencji stworzyć najlepszy warsztat w Portii. W zamian zyskasz sympatię osobliwych mieszkańców i staniesz się poważanym członkiem post-apokaliptycznej społeczności. Sympatyczne postacie, które spotkasz w miasteczku, zostaną twoimi przyjaciółmi, a może i kimś więcej… Wszystko zależy od ciebie.

Stylistycznie inspirowana niezapomnianymi dziełami studia Ghibli, My Time At Portia posiada sandboksową strukturę znaną z gatunków RPG i life-sim, dając ci całkowitą swobodę działania i mnóstwo możliwości do wykorzystania! Jak więc zamierzasz spędzić czas w Portii?

Całkowita swoboda działania
tusz atrament toner

Poprowadź farmę

Uprawiaj ziemię, sadź rośliny, hoduj zwierzęta i zmień pusty leśny obszar otaczający twój warsztat w małą, uroczą farmę! My Time at Portia oferuje innowacyjne podejście do prowadzenia farmy, umożliwiając wykorzystanie skrzynek do sadzenia i półautomatycznych systemów nawadniania. Możesz nawet wybrać się konno albo na grzbiecie lamy na przejażdżkę po miasteczku.

Poprowadź farmę
wytrzymałość

Eksploruj i walcz

Zejdź głęboko do starożytnych ruin i lochów Portii. Weź ze sobą kilof oraz skaner reliktów i poszukaj zasobów, a także skarbów z przeszłości. Pamiętaj, aby wyposażyć się w broń, ponieważ na drodze do zdobycia łupów staną hordy przerażających potworów i zabójczo groźnych bossów.

Eksploruj i walcz
rodzina

Dołącz do społeczności

Zostań częścią niezwykłej społeczności Portii! Miasteczko zamieszkuje barwne grono niezapomnianych postaci, a każda z nich ma mnóstwo energii, codzienne zwyczaje i własną historię do opowiedzenia.

Mieszkańcy pracują, jedzą obiady w restauracji i ćwiczą. Występuje pomiędzy nimi wiele interesujących powiązań – warto poświęcić swój czas, by poznać je wszystkie! Kto wie, może nawet czeka cię romans?

Dołącz do społeczności

Specyfikacja

Platforma
PlayStation 4
Gatunek
RPG
TPP
Przedział wiekowy (PEGI)
7+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Data premiery
2019-04-16
Wersja językowa
Angielska
Nośnik
Blu-ray
Kod producenta
5056208802873
Kod x-kom
474466

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Gra na PlayStation 4 CENEGA My Time at Portia
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł