Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Porównaj
Zortrax Inkspire - 484109 - zdjęcie
Zortrax Inkspire - 484109 - zdjęcie 1
Zortrax Inkspire - 484109 - zdjęcie 1
Drukuj
Porównaj

Zortrax Inkspire

od: Zortrax|kod x-kom: 484109
  • Technologia druku:UV LCD
  • Obszar roboczy:175 x 132 x 74 mm
  • Średnica dyszy:0,1 mm, 0,05 mm, 0,025 mm
  • Interfejsy:Ethernet, USB, Wi-Fi
specyfikacja Zortrax Inkspire
Przewiń do pełnej specyfikacji
10 509,00 zł
Drukuj
gwiazda

Drukarka 3D Zortrax Inkspire

Technologia UV LCD w Zortrax Inkspire opiera się na ekranie LCD o wysokiej rozdzielczości z podświetleniem LED UV, które utwardza fotopolimery warstwa po warstwie. Najmniejszy możliwy obiekt wydrukowany na Zortrax Inkspire to prostopadłościan o rozmariach 50x50x25 mikronów. Ta sama wysoka prędkość 20-36 mm/h jest utrzymywana niezależnie od wielkości wypełnienia pola roboczego.

Obsługiwane są wszystkie żywice, które można utwardzać światłem o długości fali 405 nm. Ustawienia drukowania, takie jak czas naświetlenia warstwy lub przerwy między warstwami, można zmieniać na bieżąco.

Drukarka 3D Zortrax Inkspire
technologia

Technologia LED UV

Dwie tradycyjne techniki druku 3D z żywicy fotopolimerowej to SLA (Stereolithography) i DLP (Digital Light Processing). W przypadku SLA dokładność pozostaje stała, ale szybkość działania jest odwrotnie proporcjonalna do ilości obszaru roboczego zajmowanego przez model. Przy DLP stała jest szybkość działania, ale precyzja spada wraz ze wzrostem ilości wykorzystywanego obszaru roboczego. Zortrax UV LCD oferuje stałą wysoką prędkość i precyzję, niezależnie od tego, ile przestrzeni roboczej jest w użyciu.

Technologia LED UV
tusz atrament toner

Dedykowane żywice

Zortrax Inkspire pracuje z dedykowanymi żywicami Zortrax. Żywice zewnętrznych dostawców są w pełni wspierane o ile mogą być utwardzane światłem o długości fali wynoszącej 405 nm.

Zortrax Resin pro to żywica epoksydowa, która w porównaniu z Zortrax Resin BASIC ma podwyższoną wytrzymałość na uderzenia oraz zginanie. Zortrax Resin FLEXIBLE to żywica epoksydowa, która w pewnym zakresie powraca do swojego pierwotnego kształtu po odkształceniu. Zortrax Resin DENTAL MODEL to precyzyjna żywica fotopolimerowa, która w dotyku przypomina gips. Zortrax Resin BASIC to żywica epoksydowa przeznaczona dla Zortrax Inkspire.

Dedykowane żywice
wydajność

Szerokie zastosowanie

Drukowanie 3D w żywicy to technologia idealna dla profesjonalistów pracujących w dziedzinach, w których potrzebne są bardzo małe, ale niezwykle szczegółowe modele. Precyzja i szybkość Zortrax Inkspire sprawia, że jest to przełomowe narzędzie dla dentystów jubilerów i producentów zegarków.

Zortrax Inkspire został zaprojektowany do drukowania bardzo szczegółowych modeli 3D. Tworzy modele z małych prostopadłościanów o wymiarach 50 x 50 x 25 mikronów. Z powodu tych mikroskopijnych wymiarów Zortrax Inkspire może być do 9 razy bardziej precyzyjny niż okrągły punkt lasera wiodących drukarek 3D SLA,.

Szerokie zastosowanie
ustawienia

Z-SUITE dla Zortrax Inkspire

Z-SUITE to dedykowane oprogramowanie do cięcia modeli na warstwy i zarządzania farmami druku 3D, które jest dostępne bezpłatnie z każdą drukarką 3D Zortrax. Teraz posiada wiele dodatkowych funkcjonalności, które sprawiają, że praca z Zortrax Inkspire to bezproblemowe doświadczenie.

Z-SUITE oblicza, ile żywicy potrzeba do wydrukowania każdej warstwy modelu i pozwala zaplanować pauzę dokładnie wtedy, gdy konieczne jest ponowne napełnienie. Wydruki można monitorować, wstrzymywać lub wznawiać zdalnie na każdej drukarce Zortrax Inkspire podłączonej do tej samej sieci W-Fi.

Szerokie zastosowanie
zestaw

Zawartość zestawu

Zestaw oferuje bogatą zawartość, w której znajdują się między innymi: Drukarka 3D, Z-SUITE, Starter Kit oraz żywica Zortrax Photopolymer Resin Basic (500 ml).

Zawartość zestawu

 

Specyfikacja

Technologia druku
UV LCD
Obszar roboczy
175 x 132 x 74 mm
Średnica dyszy
0,1 mm
0,05 mm
0,025 mm
Materiały do druku
Zortrax Photopolymer Resin Basic
Interfejsy
Ethernet
USB
Wi-Fi
Wyświetlacz
Wbudowany
Moc
50 W
Szerokość
210 mm
Wysokość
420 mm
Głębokość
210 mm
Waga
9,2 kg
Dodatkowe informacje
Auto kalibracja
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod x-kom
484109

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze