Drukuj
Do porównania
Corel CorelDRAW Home&Student 2019 PL - 505725 - zdjęcie
Corel CorelDRAW Home&Student 2019 PL - 505725 - zdjęcie 1
Corel CorelDRAW Home&Student 2019 PL - 505725 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

Corel CorelDRAW Home&Student 2019 PL

od: Corelkod producenta: CDHS2019CZPLMBEUkod x-kom: 505725
  • Wersja produktu:Wersja fizyczna
  • Liczba stanowisk:1
  • Zastosowanie:Dom, Uczniowie, Studenci
  • Okres licencji:Dożywotnia
specyfikacja Corel CorelDRAW Home&Student 2019 PL
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
paletabarw

Obszerny zestaw narzędzi

Daj wyraz swojej kreatywności dzięki szerokiemu zestawowi narzędzi do projektowania graficznego zawartemu w pakiecie CorelDRAW Home & Student Suite 2019. Ten wszechstronny pakiet spełni Twoje potrzeby projektowe między innymi w zakresie opracowywania ilustracji, układów stron, edycji zdjęć, trasowania czy przygotowywania obrazów do publikacji w Internecie zarówno w ramach zadań szkolnych, jak i własnych projektów. Pakiet CorelDRAW Home & Student 2019, z funkcjami udoskonalonymi dzięki inspiracji od użytkowników, ulepszonym interfejsem i nowymi gotowymi szablonami, to łatwe w obsłudze, wszechstronne i przystępne cenowo rozwiązanie pozwalające na uzyskanie wyjątkowych rezultatów za każdym razem.

Program graficzny CorelDRAW Home & Student Suite 2019
tablet graficzny

Środowisko łatwe w użytku

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite oferuje mnóstwo wbudowanych narzędzi, materiałów szkoleniowych i przykładowych projektów, które umożliwią Ci szybką naukę i uzyskanie od razu odpowiednich efektów. Ponadto rozwinięta społeczność CorelDRAW zawsze chętnie udzieli Ci pomocy. Korzystaj z przydatnego okna dokowanego podpowiedzi, które przedstawia, jak posłużyć się narzędziem, które właśnie zostało wybrane. Możesz też wypróbować jeden z nowych szablonów umożliwiających, między innymi, tworzenie broszur, plakatów, kartek i obrazków do publikacji w serwisach społecznościowych, bez konieczności rozpoczynania pracy od podstaw.

szybka nauka
Kreatywność

Wszechstronność projektowania i układu

Projektuj z łatwością dzięki w pełni zintegrowanemu pakietowi aplikacji. Program CorelDRAW łączy najważniejsze funkcje umożliwiające projektowanie grafiki i układów stron w jednej aplikacji. Program PHOTO-PAINT włącza profesjonalne narzędzia obróbki zdjęć bezpośrednio do toku pracy miłośników fotografii bez konieczności używania trzech oddzielnych aplikacji. Wygodnie zarządzaj projektami zawierającymi jedną lub wiele stron. Zrobisz to szybciej i sprawniej dzięki nowemu oknu dokowanemu Obiekty, które daje Ci całkowitą kontrolę nad dokumentem i jego strukturą.

Program PHOTO-PAINT
nowość

Znakomite narzędzia do edycji zdjęć

Retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu PHOTO-PAINT do edycji zdjęć, których działanie bazuje na warstwach. Odkrywaj łatwe w użyciu narzędzia, usuwając niedoskonałości, poprawiając perspektywę czy stosując efekty specjalne. Przekonasz się, że te przejrzyste dla użytkownika funkcje zapewniają kontrolę i precyzję, dzięki którym opracujesz profesjonalnej jakości obrazy nawet przy dużych rozdzielczościach.

PHOTO-PAINT do edycji zdjęć

 

Specyfikacja

Rodzaj programu
Edytor grafiki
Wersja językowa
Polska
Wersja produktu
Wersja fizyczna
Zastosowanie
Dom
Uczniowie, Studenci
Liczba stanowisk
1
Okres licencji
Dożywotnia
Nośnik
DVD
Platforma
Windows
Wymagania systemowe
Windows 7
Windows 8/8.1
Windows 10
Kod producenta
CDHS2019CZPLMBEU
Kod x-kom
505725

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(1 opinia)
6
1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (1)

o Corel CorelDRAW Home&Student 2019 PL
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 1 z 1 opinii
PawlikPawlik
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
2 tygodnie temu

Program do użytku domowego fajny. Nieco uboższa wersja od pełnych komercyjnych, ale za tą cenę nie ma co marudzić. Drobne problemy z dostosowaniem profili kolorów, nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia do starszej wersji, czy w komercyjnych jest to inaczej rozwiązane, po kombinacjach jako tako się udało. Interfejs wolałem w X4, X5 - ten jakoś mi przypomina starą 9-tkę. Opis "wersja fizyczna" odnosi się do klucza. W pudełku płyta z instalatorem 2MB i kartka z kluczem, pliki pobiera z internetu.

Czy ta opinia była pomocna?10
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł