Drukuj
Do porównania
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 1
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 2
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 3
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 4
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 5
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 1
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 2
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 3
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 4
Thrustmaster eSwap Pro Controller - 517715 - zdjęcie 5
Drukuj
Do porównania

Thrustmaster eSwap Pro Controller

od: Thrustmaster|kod producenta: 4160726|kod x-kom: 517715
  • Platforma:PC, Sony PlayStation 4
  • Łączność:Przewodowa
  • Interfejs:USB
  • Liczba przycisków:18
specyfikacja Thrustmaster eSwap Pro Controller
Przewiń do pełnej specyfikacji
799,00 zł
1
Drukuj
ikona

Kontroler Thrustmaster eSwap Pro Controller

Poznaj eSwap Pro Controller od firmy Thrustmaster - zupełnie nowe urządzenie dla graczy korzystających z platform PlayStation 4 i PC. To profesjonalny, oficjalnie licencjonowany przez Sony, kontroler przeznaczony dla miłośników gier chcących wejść na nowy poziom rozgrywki, a co za tym idzie osiągnąć jeszcze więcej na scenie gamingowej.

Ergonomiczna, w pełni modułowa konstrukcja to element, który wyróżnia eSwap Pro Controller. Dzięki zastosowanej technologii T-MOD, gracz może przystosować urządzenie do dowolnego stylu grania. Dodatkowo, kontroler posiada komponenty klasy przemysłowej, a całość wspomagana jest przez specjalne oprogramowanie do konfiguracji. Kontroler możesz w nieograniczony sposób rozbudować za pomocą kompleksowego systemu dodatkowych modułów (do nabycia osobno).

łatwa obsługa

Maksymalna wszechstronność i chirurgiczna precyzja

Kontroler Thrustmaster eSwap Pro Controller zaskoczy Cię swoją maksymalną wszechstronnością. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby sprawdzał się we wszystkich rodzajach gier. Bez względu na to czy właśnie toczysz pojedynek w grze walki, mierzysz się w zmaganiach sportowych, eliminujesz przeciwników w grze FPS/TPS, próbujesz przetrwać w Battle Royale lub tworzysz postać w grze RPG, eSwap Controller Pro zapewni Ci wygodne sterowanie.

Położenie modułów możesz zmieniać po skończonej rozgrywce lub nawet w trakcie gry dzięki technologii Hot Swap. Wybierz odpowiednią konfigurację odpowiadają Twoim potrzebom lub zespołu, z którym wspólnie grasz.

Zastosowane w każdym module i przycisku przełączniki Tact zwiększą Twoją szansę na wygraną zapewniając Ci błyskawiczną reakcję. Wyraźne, mechaniczne kliknięcie zwiększy poczucie kontroli. Gracz może być zawsze spokojny o odpowiedni czas reakcji.

Maksymalna wszechstronność i chirurgiczna precyzja
wydajność

Nieograniczony system modułów

Atutem kontrolera Thrustmaster eSwap Pro Controller jest nieograniczony ekosystem modułów łączących walory konstrukcyjne i wizualne ze znakomitym działaniem.

Gracz może skorzystać z dostępnych pakietów zawierających nowe funkcje, a także z licznych zestawów kolorystycznych zapewniających optymalny komfort i atrakcyjny wygląd dopasowany do ulubionych gier każdego użytkownika. Możesz także wypróbować nowe faktury, kształty i wysokości modułów. Docenisz zarówno ich różnorodność, jak i komplementarność.

Nieograniczony system modułów
mechanizm

Modułowa technologia T-MOD

eSwap Pro Controller został wyposażony w technologię modułową T-MOD oraz funkcję Hot Swap, dzięki którym gracz może błyskawicznie reagować na każdą sytuację. Zwiększa to skuteczność w grach i ułatwia poprawienie pozycji w rankingach.

Co więcej, zastosowany w kontrolerze solidny kabel z oplotem zapewnia wyjątkowo stabilne połączenie przewodowe i pozwala uniknąć problemów z kalibracją, opóźnień czy przypadkowego rozłączenia. Fabryczne oprogramowanie konfiguracyjne na komputer PC pozwala idealnie dostosować różne ustawienia i poziomy czułości kontrolera do potrzeb gracza.

Modułowa technologia T-MOD
ustawienia

Oprogramowanie Thrustmapper

Specjalne oprogramowanie pozwala dostosować wszystkie ważne ustawienia kontrolera eSwap Pro Controller, a także zapisać 2 gotowe zbiory ustawień odpowiadających potrzebom gracza, zapewniając wyższą ergonomię i optymalny komfort w grach. Dostosowując czułość, strefy martwe i poziomy wibracji, zyskasz ogromny atut na drodze do wielkości w świecie gier.

Za pomocą oprogramowania Thustmapper możesz między innymi zmienić mapowanie przycisków, aby przypisać funkcję danego przycisku lub modułu do dowolnego innego elementu kontrolera. Thustmapper pozwoli także konfigurować ustawienia minidrążków, aby dostosować środkową i zewnętrzną strefę martwą do preferowanego stylu grania.

Zwiększ także precyzję w grach konfigurując strefy martwe na początku i na końcu zakresu ruchu spustów. Wreszcie, za pomocą oprogramowania możesz regulować intensywność wibracji i ustawić ją w zakresie od 0 do 100%.

Oprogramowanie Thrustmapper

Specyfikacja

Platforma
PC
Sony PlayStation 4
Łączność
Przewodowa
Interfejs
USB
Liczba przycisków
18
Przyciski
D-Pad
Gałki analogowe - 2 szt.
Lewy/prawy bumper
Lewy/prawy trigger
Przyciski A/B/X/Y
Wbudowany dotykowy panel
4 przyciski multimedialne
Wibracje
Tak
Dodatkowe informacje
Programowalne przyciski
Wymienialne panele
Możliwość ustawienia natężenia wibracji
Kolor
Czarny
Dołączone akcesoria
Kabel USB
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
4160726
Kod x-kom
517715

Rekomendowane akcesoria

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Pad Thrustmaster eSwap Pro Controller
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł