Shelly 1/3-kier. miernik zużycia energii Pro 3EM-3CT63
Najważniejsze funkcje i zalety
Wysokiej klasy pomiar energii
Shelly 3EM-3CT63 oferuje precyzyjny pomiar zużycia energii elektrycznej, co pozwala użytkownikom na bieżąco monitorować ich wydatki. Dzięki możliwości pomiaru do 63 A, idealnie sprawdzi się w różnych zastosowaniach, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w biurach. Niezależnie od wymagań, użytkownicy mogą być pewni, że urządzenie dostarczy dokładne i rzetelne dane.
Zdalne zarządzanie przez Wi-Fi
Prosty montaż i małe wymiary
Jego kompaktowe wymiary (69 mm x 19 mm x 94 mm) oraz konstrukcja przystosowana do montażu na szynie DIN sprawiają, że Shelly 3EM-3CT63 można łatwo zainstalować w różnych lokalizacjach. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowy projekt, czy modernizację już istniejącej instalacji, to urządzenie można szybko wprowadzić do użytku. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę i funkcjonalność.