Drukuj
Do porównania
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 1
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 2
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 3
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 4
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 5
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 6
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 1
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 2
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 3
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 4
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 5
ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM) - 208189 - zdjęcie 6
Drukuj
Do porównania

ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM)

od: ASUSkod producenta: RT-AC87U MU-MIMO DualBand ACkod x-kom: 208189
 • Rodzaj:Router bezprzewodowy
 • Standard:Wi-Fi 5
 • Częstotliwość:2.4 / 5 GHz
 • Prędkość transmisji:2334 Mb/s
specyfikacja ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM)
Przewiń do pełnej specyfikacji
749,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
router

Największa prędkość
Najszersze pokrycie. Łatwa instalacja.

Wejdź w świat łączności bezprzewodowej, która oferuje niesamowite prędkości, najszersze pokrycie sygnałem oraz najwyższy poziom kontroli i bezpieczeństwa. RT-AC87U zapewnia największe na świecie prędkości, do 1734 Mbps na paśmie 5GHz - to więcej, niż trzypasmowe routery 3x3 - oraz równoległe 600 Mbps na paśmie 2.4GHz, co łącznie daje 2334 Mbps! To oznacza, że RT-AC87U zapewnia grę online bez lagów, płynne strumieniowanie filmów 4K/UHD oraz radzi sobie z najbardziej wymagającymi pod kątem przepustowości zadaniami.

Dzięki oddzielnej, mocnej antenie na każdy z czterech strumieni danych, router ten oferuje prawdziwe możliwości 4x4 MIMO (MU-MIMO) z obsługą wielu użytkowników, zostawiając konkurencję daleko w tyle - zapewnia przy tym najwyższe parametry łączności dla wszystkich urządzeń bezprzewodowych, nawet tych, które korzystają ze starych standardów Wi-Fi. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych produktów sieciowych firmy ASUS, użytkownik otrzymuje najlepsze wsparcie i najszerszą kompatybilność z innymi urządzeniami oraz darmowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego na najbliższe kilka lat - dzięki temu RT-AC87U zawsze będzie w czołówce.

ASUS RT-AC87U
prestiż

Doskonały sprzęt
Dwurdzeniowy procesor

Dwa porty USB - Udostępniaj drukarki, dongle 3G/4G (HSPA+) lub urządzenia magazynujące USB w swojej sieci!

Dwa dwurdzeniowe procesory - Do 50% większa przepustowość w zatłoczonej sieci z wieloma urządzeniami klienckimi.

Transfer z USB 3.0 w routerze RT-AC87U została znacznie poprawiona w porównaniu z jego poprzednikiem - RT-AC68U. Przy przesyłaniu plików z i na urządzenie SuperSpeed USB 3.0 poprzez sieć Wi-Fi, testy3 pokazują, że RT-AC87U działa dwukrotnie szybciej, niż router z pojedynczym dwurdzeniowym procesorem 1.2GHz.

ASUS RT-AC87U widok złączy
wydajność

Wysoka wydajność bezprzewodowa
Broadcom® TurboQAM™

Ciesz się nowym poziomem wydajności łączności bezprzewodowej dzięki łącznej przepustowości rzędu 2334 Mbps z połączeń 802.11ac i 802.11n. Dzięki prędkości rzędu 600 Mbps na paśmie 2.4 GHz - za sprawą technologii Broadcom® TurboQAM™ - i równoległej przepustowości 1734 Mbps na paśmie 5 GHz, urządzenie jest szybsze, niż konkurencyjne, trzypasmowe routery 3x3. Na czele technologii - RT-AC87U nie jest liderem - to urządzenie dominuje nad innymi routerami, oferując najwyższą przepustowość dla notebooków, smartfonów i innych urządzeń bezprzewodowych.

ASUS RT-AC87U
WiFi

Niedoścignione pokrycie sygnałem
Cztery anteny

Dzięki designowi wykorzystującemu cztery strumienie i cztery anteny (4x4), RT-AC87U zapewnia pokrycie sygnałem o powierzchni 465m2. To o 33% więcej, niż trzypasmowe routery najnowszej generacji5, dzięki czemu stanowi doskonały wybór dla domów i wielopiętrowych budynków. Dzięki technologii formowania wiązki AiRadar i unikalnej technologii obsługi wielu użytkowników MIMO (MU-MIMO), im więcej podłączysz urządzeń, tym większą uzyskujesz przepustowośc6.

ASUS RT-AC87U pokrycie sygnałem
aktywność

Życie w szybkiej sieci LAN
Sprzętowy NAT

Aby zapewnić najszybszą łączność przewodową, RT-AC87U posiada dedykowany port Gigabit WAN, pięć portów 1000 Mbps Gigabit Ethernet LAN (jeden z nich może służyć jako drugi port WAN) oraz przyspieszony sprzętowo NAT. W przeciwieństwie do tradycyjnego NATu opartego na oprogramowaniu, sprzętowy NAT RT-AC87U eliminuje wąskie gardło pomiędzy przewodowym LANem, a Internetem, umożliwiając pełne wykorzystanie możliwości, jakie dają współczesne połączenia szerokopasmowe.

 • Sprzętowy NAT - Eliminuje wąskie gardło pomiędzy Internetem, a siecią domową, zapewniając od 2- lub nawet 5-krotnie większą prędkość WAN-LAN w porównaniu z tradycyjnym NATem opartym na oprogramowaniu.
 • Podwójny WAN - Skonfiguruj jeden z portów LAN jako WAN, aby korzystać z dwóch połączeń z Internetem - możesz dzięki temu udostępniać między nimi ruch sieciowy, albo jedno z nich wykorzystywać jako połączenie zapasowe.
ASUS RT-AC87U sprzętowy NAT
łatwa obsługa

Pełna kompatybilność
Obługa konsolii do gier

RT-AC87U, jak wszystkie urządzenia sieciowe firmy ASUS, poddany został wymagającym testom kompatybilności. RT-AC87U działa bez problemu z dużą liczbą adapterów, odtwarzaczy multimedialnych i innych urządzeń bezprzewodowych - obsługuje nawet konsole gier Xbox® One i PlayStation® 4.

 • Multitasking online - Router RT-AC87U obsługuje do 300 000 sesji danych - to 20-krotnie więcej, niż inne routery. Dzięki temu zapewnia niezwykle płynne połączenia.
 • Obsługa Time Machine® - Obsługuje kopie zapasowe Time Machine® dla urządzeń firmy Apple.
 • WPS - Umożliwia natychmiastowe podłączanie urządzeń dzięki przyciskowi WPS.
 • Obsługa VPN - Skonfiguruj serwer VPN i zmień podłączone do sieci urządzenia w kompatybilne z VPN urządzenia klienckie - wraz z protokołami OpenVPN i PPTP - bez potrzeby kupowania płatnych usług VPN lub dedykowanych serwerów.
ASUS RT-AC87U kompatybilność
ustawienia

Przyjazny dla użytkownika interfejs
ASUSWRT

RT-AC87U wykorzystuje ulepszony graficzny interfejs użytkownika ASUSWRT, który umożliwia dokonanie konfiguracji w 3 krokach w ciągu 30 sekund8. To również tutaj można skonfigurować AiCloud 2.0 i wszystkie zaawansowane opcje routera RT-AC87U. ASUSWRT jest oparty na przeglądarce, co oznacza, że nie wymaga osobnej aplikacji i nie ogranicza tego, co można w nim zrobić poprzez urządzenia mobilne - uzyskujesz pełny dostęp do wszystkich ustawień z dowolnego urządzenia posiadającego przeglądarkę.

 • Mapa sieci - Szczegółowa mapa sieci pokazuje informacje na temat urządzeń podłączonych do routera oraz status ich połączenia.
 • Kilka sieci gościnnych - Umożliwia stworzenie do sześciu bezpiecznych sieci gościnnych z ustalonym czasem dostępu i ograniczeniami.
 • Adaptacyjny QoS ASUS AdaptiveQuality of Service (QoS) - zapewnia odpowiednią przepustowość przychodzącą i wychodzącą połączeń przewodowych i bezprzewodowych. Aplikacje i zadania mogą być priorytetyzowane za pomocą gotowych zestawów ustawień dla gier, strumieniowania mediów, VoIP, przeglądania stron internetowych i transferu plików.
ASUSWRT
bezpieczeństwo ochrona

AiProtection z Trend Micro™
Zapewniający zaawansowane zabezpieczenia

AiProtection wykorzystuje nowoczesną, trzystopniową ochronę Trend Micro™, sprawiając, że RT-AC87U jest jednym z najbezpieczniejszych routerów dostępnych na rynku. Oferuje bardzo zaawansowane opcje kontroli rodzicielskiej, blokuje adresy złośliwych stron internetowych, chroni przed włamaniami do komputera i samego routera oraz ostrzega, jeśli wykryje połączenie z zainfekowanym urządzeniem. Stale monitoruje potencjalne słabości, takie jak siła haseł, czy wrażliwe punkty systemu operacyjnego. AiProtection chroni urządzenia Wi-Fi bez potrzeby instalowania oprogramowania zabezpieczającego, takie jak telewizory smart TV, konsole gier i inteligentne urządzenia domowe.

 • Skan bezpieczeństwa routera - Skanuje router w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach i zaleca odpowiednie opcje, które zwiększają bezpieczeństwo.
 • Blokowanie złośliwych stron - Ogranicza dostęp do znanych, złośliwych stron internetowych znajdujących się w stale aktualizowanej bazie Trend Micro™.
 • Wykrywanie i blokowanie zarażonych urządzeń - Zapobiega przesyłaniu informacji osobistych przez zarażone urządzenia, nie pozwala im też na przesyłanie informacji o infekcji.
 • Ochrona przed niebezpieczeństwami - Chroni router przed powszechnymi atakami sieciowymi.
 • Filtry sieci i aplikacji - Filtry słów kluczowych i adresów umożliwiają blokowanie dostępu do niechcianych stron i aplikacji.
 • Ustalanie harmonogramu - Ustala limity czasowe dla konkretnych gościnnych kont i urządzeń.
AiProtection z Trend Micro™
chmura danych

Stwórz swoją osobistą chmurę
ASUS AiCloud

ASUS AiCloud daje szybki dostęp do danych z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili, kiedy tylko masz połączenie z Internetem. Łączy Twoją sieć domową z usługą przechowywania danych online, dając Ci dostęp do plików za pomocą aplikacji mobilnej AiCloud ze smartfonów z systemami iOS lub Android lub poprzez spersonalizowany adres URL. Możesz szybko udostępniać zdjęcia w takich serwisach jak Facebook, Flickr czy Dropbox bezpośrednio z interfejsu AiCloud. Co więcej, AiCloud może zostać podłączony do innego kompatybilnego routera, aby jeszcze bardziej rozszerzyć Twoja osobistą chmurę.

ASUS AiCloud
procesor

Zwiększ szybkość połączenia
Maksymalizuj możliwości sprzętu

Rozwiązania Tuxera zapewniają lepszą wydajność przy znacznie zmniejszonym obciążeniu CPU, toteż w tym samym czasie może działać więcej aplikacji. Dzięki specjalnej optymalizacji sieciowych magazynów danych można szybko uzyskać dostęp do danych i je przesyłać.

Rozwiązania Tuxera

 

Specyfikacja

Tryb pracy
Access Point
Bridge
Router
Rodzaj urządzenia
Router bezprzewodowy
Rodzaje wejść/wyjść
RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 4 szt.
RJ-45 10/100/1000 (WAN) - 1 szt.
USB 2.0 - 1 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 1 szt.
Złącze zasilania - 1 szt.
Obsługiwane standardy
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Częstotliwość pracy
2.4 / 5 GHz (DualBand)
Antena
Zewnętrzna - 4 szt.
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej
2334 Mb/s (Wi-Fi)
Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej
64/128-bit WEP
WPA Enterprise
WPA2 Enterprise
WPA-PSK
WPA2-PSK
Zarządzanie i konfiguracja
Strona WWW
Dodatkowe funkcje
Obsługa VPN Pass-Through
AiDisK
Serwer wydruku
Dodatkowe informacje
Obsługa WPS
Wysokość
47,5 mm
Szerokość
289,5 mm
Głębokość
167,6 mm
Waga
747 g
Dołączone akcesoria
Zasilacz
Kabel RJ-45
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
RT-AC87U MU-MIMO DualBand AC
Kod x-kom
208189

Opinie

5,8/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(26 opinii)
6
24
5
1
4
0
3
1
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (26)

o ASUS RT-AC87U (2400Mb/s a/b/g/n/ac, 2xUSB, QAM)
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 26 z 26 opinii
piotrpiotr
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Świetny ruter bardzo dużo możliwości konfiguracyjnych

Czy ta opinia była pomocna?04
KarolekKarolek
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Świetny sprzęt, rewelacyjny zasięg. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna?05
JanekJanek
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Najszybsze urządzenie na rynku

Czy ta opinia była pomocna?15
heniekheniek
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Jest to bardzo mocny/szybki router z wieloma zaawansowanymi funkcjami

Czy ta opinia była pomocna?05
zenek1zenek1
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Produkt najwyższej klasy

Czy ta opinia była pomocna?04
TtitTtit
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Super prędkość polski interfejs automatyczna konfiguracja

Czy ta opinia była pomocna?14
HenkuHenku
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Jak dla mnie super router. Jestem bardzo zadowolony.

Czy ta opinia była pomocna?06
FiglarzFiglarz
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Bardzo polecam ten router.

Czy ta opinia była pomocna?04
Dlaczego x-kom?
 • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
 • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
 • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
 • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł