Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) (UF-MM-10G wielomodowy)
Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) (UF-MM-10G wielomodowy)
Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3ae
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/PC
199,00 zł
TP-Link TL-SM311LS Single-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (TL-SM311LS jednomodowy)
TP-Link TL-SM311LS Single-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (TL-SM311LS jednomodowy)
TP-Link TL-SM311LS Single-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
79,00 zł
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (TL-SM311LM wielomodowy)
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (TL-SM311LM wielomodowy)
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
79,00 zł
Ubiquiti UF-GP-C+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC (2 szt)  (UF-GP-C+)
Ubiquiti UF-GP-C+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC (2 szt)  (UF-GP-C+)
Ubiquiti UF-GP-C+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC (2 szt)
  • Długość fali: 1310 nm, 1490 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: SC/UPC
  • Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
387,00 zł
Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC (2 szt) (UF-GP-B+)
Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC (2 szt) (UF-GP-B+)
Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC (2 szt)
  • Długość fali: 1310 nm, 1490 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: SC/UPC
  • Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s
319,00 zł
Ubiquiti UF-SM-10G-S Single-Mode 10Gbit SFP+ 1xLC (2 szt.) (UF-SM-10G-S jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-10G-S Single-Mode 10Gbit SFP+ 1xLC (2 szt.) (UF-SM-10G-S jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-10G-S Single-Mode 10Gbit SFP+ 1xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3ae
  • Długość fali: 1330 nm, 1270 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
733,00 zł
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) (UF-SM-10G jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) (UF-SM-10G jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3ae
  • Długość fali: 1310 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
389,00 zł
Ubiquiti UF-SM-1G-S Single-Mode 1.25Gbit SFP 1xLC (2 szt.) (UF-SM-1G-S jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-1G-S Single-Mode 1.25Gbit SFP 1xLC (2 szt.) (UF-SM-1G-S jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-1G-S Single-Mode 1.25Gbit SFP 1xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3z
  • Długość fali: 1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
109,00 zł
Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gbit SFP 2xLC (2 szt.) (UF-MM-1G wielomodowy)
Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gbit SFP 2xLC (2 szt.) (UF-MM-1G wielomodowy)
Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gbit SFP 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3z
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/PC
89,00 zł
TP-Link TL-SM321B Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321A) (TL-SM321B jednomodowy)
TP-Link TL-SM321B Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321A) (TL-SM321B jednomodowy)
TP-Link TL-SM321B Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321A)
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
79,00 zł
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B) (TL-SM321A jednomodowy)
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B) (TL-SM321A jednomodowy)
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B)
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
135,00 zł