TP-Link TL-SM321B Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321A) (TL-SM321B jednomodowy)
TP-Link TL-SM321B Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321A) (TL-SM321B jednomodowy)
TP-Link TL-SM321B Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321A)
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
99,00 zł
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B) (TL-SM321A jednomodowy)
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B) (TL-SM321A jednomodowy)
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B)
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
158,00 zł
Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (2 szt.) (UF-MM-1G wielomodowy)
Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (2 szt.) (UF-MM-1G wielomodowy)
Ubiquiti UF-MM-1G Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3z
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/PC
79,00 zł
TP-Link TL-SM311LS Single-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (TL-SM311LS jednomodowy)
TP-Link TL-SM311LS Single-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (TL-SM311LS jednomodowy)
TP-Link TL-SM311LS Single-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 1310 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
117,00 zł
Ubiquiti UF-SM-10G-S Single-Mode 10Gbit SFP+ 1xLC (2 szt.) (UF-SM-10G-S jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-10G-S Single-Mode 10Gbit SFP+ 1xLC (2 szt.) (UF-SM-10G-S jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-10G-S Single-Mode 10Gbit SFP+ 1xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3ae
  • Długość fali: 1270 nm, 1330 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
776,00 zł
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) (UF-SM-10G jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) (UF-SM-10G jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3ae
  • Długość fali: 1310 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
383,00 zł
Ubiquiti UF-SM-1G-S Single-Mode 1.25Gb/s SFP 1xLC (2 szt.) (UF-SM-1G-S jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-1G-S Single-Mode 1.25Gb/s SFP 1xLC (2 szt.) (UF-SM-1G-S jednomodowy)
Ubiquiti UF-SM-1G-S Single-Mode 1.25Gb/s SFP 1xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3z
  • Długość fali: 1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla: Światłowód jednomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
112,00 zł
Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) (UF-MM-10G wielomodowy)
Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) (UF-MM-10G wielomodowy)
Ubiquiti UF-MM-10G Multi-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)
  • Standardy: IEEE 802.3ae
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/PC
165,00 zł
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (TL-SM311LM wielomodowy)
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC (TL-SM311LM wielomodowy)
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
  • Standardy: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali: 850 nm
  • Typ kabla: Światłowód wielomodowy
  • Typ portu: LC/UPC
190,00 zł