(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 1
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 2Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 2
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 1Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 1
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 2Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 2

Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia

od: Mio|kod producenta: 5262N5380013/5262N5380014|kod x-kom: 317876
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:6,2''
  • Rozdzielczość:800 x 480 px
  • Bluetooth:Brak
548,00 zł
GPS

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
Zaawansowana technologicznie

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Nawigacja Mio Spirit 8500 oferuje ponadprzeciętne standardy planowania tras. Zaawansowane technologie planowania tras, takie jak SmartRoutes i LearnMe Pro, umożliwiają wybranie najlepszej trasy, a funkcja Asystent parkowania ułatwia odnajdywanie parkingów. Pod względem najważniejszych funkcji nawigacja Spirit 8500 spełnia wszystkie potrzeby kierowcy.

Nowy Mio Spirit 8500 został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie użytkowania. Duży 6,2 calowy, jasny i czytelny ekran sprawi że zawsze będziesz jechać właściwą drogą.

Dzięki wbudowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
ekran smartfonu

Duży ekran o przekątnej 6,2 cala
Większy ekran - większe mapy

Poszerz swoje horyzonty z nawigacją z Spirit 8500. Duży 6,2 calowy, jasny i czytelny ekran sprawi że zawsze będziesz jechać właściwą drogą.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
mapa

Mapa Europe Plus
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom Mio. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej, nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy Mio to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę Mio i ruszaj w drogę.

Mapy Mio Europe Plus obejmują następujące 44 państwa Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San-Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy Mio Europe Plus. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
Aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Przez cały okres eksploatacji urządzenia Mio, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - bezterminowa aktualizacja
windows

System operacyjny Windows CE
Prosty i intuicyjny w obsłudze

Windows CE to uniwersalny system operacyjny, ceniony przez użytkowników na całym świecie. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Kompatybilny z wieloma popularnymi mapami, takimi jak: MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - Windows CE
droga

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Nawigacja Mio Spirit 8500 w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu

Poruszanie się po skomplikowanych węzłach drogowych nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie, gdy pokonujesz je pierwszy raz. Widok skrzyżowań w 3D pozwala lepiej zorientować się w okolicy i zobaczyć zbliżające się skrzyżowanie z lotu ptaka. To daje Ci lepszą widoczność i zwiększa pewność siebie podczas jazdy.

Oprogramowanie Mio Spirit 8500 oferuje również realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - Asystent pasa ruchu
wydajność

Planowanie podróży
Łatwo ustal trasę przejazdu

Mio Spirit 8500 posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.

Idealna funkcja dla przedstawicieli handlowych i zapalonych turystów. Pozwala zaplanować podróż w oparciu o wybrane przez Ciebie miejscowości. Ustaw adres końcowy, dodaj lokalizacje pośrednie i ruszaj bezpiecznie do celu.

Nawigacja posiada również funkcję symulacji trasy w tuneli, dzięki czemu pozwala Ci śledzić trasę przez całą podróż.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - Planowanie podróży
Fotoradar

Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów
Uniknij problemów i jedź bezpiecznie

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi Cię o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze.

Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu Spirit 8500 LMMore Desktop.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - baza fotoradarów
samochód

Funkcja znajdź mój samochód
Szybko i sprawnie zaprowadzi Cię do Twojego samochodu

Znajdź mój samochód to aplikacja, która szybko i sprawnie zaprowadzi Cię do Twojego auta. Przydatna na dużym parkingu pod supermarketem, czy galerią handlową, w labiryncie uliczek nieznanego miasta i podczas grzybobrania.

Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - znajdź mój samochód
książka

Funkcja LearnMe Pro
Dostosowuje trasę do Twoich preferencji

Funkcja LearnMe Pro monitoruje i zapamiętuje Twój styl jazdy. Dzięki temu nawigacja może zaproponować trasę dopasowaną do Twoich preferencji.

Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Technologia IQ Routes wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców, co umożliwia optymalizację procesu wyznaczania trasy. W skład technologii IQ Routes wchodzą również funkcje "Wybór trasy" oraz "LearnMe Pro™".

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - LearnMe Pro
głośniki stereo

Wypowiadanie nazw ulic
Dokładniejsze nawigowanie

Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
Dodatkowa lokalizacja

Dostęp do najbliższych miejsc POI
Łatwe rozwiązania

POI to punkty użyteczności publicznej takie jak bankomaty, restauracje, czy atrakcje turystyczne. Nawigacja wskaże wybrany przez Ciebie POI i zaprowadzi Cię na miejsce.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
tryb pieszy

Tryb pieszy
Specjalne funkcje dla podróży na piechotę

Jeśli lubisz dokładnie zwiedzać nowe miejsca, to tryb nawigacji pieszej jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że podasz miejsca lub adresy, które chcesz odwiedzić, a nawigacja zaprowadzi Cię do wybranej lokalizacji. Korzystając z tej opcji nie zgubisz się nawet w największych i najbardziej zatłoczonych miastach.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - tryb pieszy

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent parkowania
Asystent pasa ruchu
Dostęp do najbliższych miejsc POI
Wyznaczanie trasy
Tryb pieszy
Widok skrzyżowań w 3D
Widok terenu 3D
Znajdź mój samochód
Pamięć wbudowana
4 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
6,2''
Rozdzielczość wyświetlacza
800 x 480 px
Moduł Bluetooth
Brak
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wysokość
105 mm
Szerokość
178 mm
Grubość
17 mm
Waga
270 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
5262N5380013/5262N5380014
Kod x-kom
317876

Opinie

Od maja 2024 wprowadziliśmy nowy system oceniania. Oceny dla produktu zostały przeliczone z 6-gwiazdkowego systemu na nowy 5-gwiazdkowy system.
4,8/5
(40 opinii)
5
34
4
6
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (40)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
Edzik
Edzik
7 lat temu

rewelacja! Wystarczy wklepać odpowiedni adres, a gps zajmie się wszystkim. Trzeba tylko uwazać, bo na dluzszą metę aż wyłącza myślenie. :)... Rozwiń dalej

stworas
stworas
7 lat temu

GPS Mio 8500 sprawdza się nawet w podbramkowych sytuacjach. Któregoś razu, gdy jechałem krajową 6-tką do Gdańska, natknąłem się na wypadek i przekierowanie policjantów objazdem na poboczną drogę. Luuudu, dobrze że nie pojechałem tak jak wszyscy w las, tylko skręciłem według komend Mio w polną drogę. Po kilku minutach byłem z powrotem na właściwej drodze. Po prostu żyć nie umierać.... Rozwiń dalej

Zadowolony
Zadowolony
7 lat temu

SUPER!!!! Jak kupywać, to radzę tylko ten. Sprzęt lux torpeda, aktualizacje map w cenie, mapy idealne, nawigujący głos daje precyzyjne instrukcje. Nie trzeba się obawiać nawet najbardziej ruchliwych miast czy dróg, bo prowadzi jak za rączkę. Myślę ze jak się posiada samochód, to i na taką nawigację człowieka stać, bo nie jest zbyt droga a komfort o wiele większy.... Rozwiń dalej

Użytkownik8500
Użytkownik8500
7 lat temu

GPS prowadzi doskonale do końcowego celu, nie można się z nim zgubić, za granicą też. Świetnie wykonana obudowa, plastyki, dobry matowy ekran który nie odbija światła. Mapy b. precyzyjne, pomocna baza fotoradarów i sygnały o przekroczeniach prędkości. Myślę, ze nie przy tym wyborze nie można się wahać. Mio 8500 jest dla mnie najlepsze.... Rozwiń dalej

kaczyrechot45
kaczyrechot45
7 lat temu

Polubiłem urzadzenia mio. O ich jakości przekonałem się kupując nawi na rower. Sprawdziło się rewelacyjnie, więc pomyślałem dlaczego nie sięgnąć po samochodowe? No i tak się wkręciłem. Mio 8500 na Europę to kawał porządnego sprzętu, z dokładnymi mapami i czytelnymi wizualizacjami. Znacznie ułatwia życie kierowcy.... Rozwiń dalej

ProGamer
ProGamer
7 lat temu

Ten model nawigacji 8500 to przykład najlepszej jakości. Widać to zarówno po obudowie, ekranie i tym co jest w środku, czyli po softwarze oraz świetnych mapach.... Rozwiń dalej

noto
noto
7 lat temu

Biłem się z myślami przez całkiem długi okres, bo nie mogłem wybrać odpowiedniej dla siebie nawigacji. W końcu wpadł mi w ręce mio 8500 i już wiedziałem że to właśnie to. Całkiem duży, gdy się na niego patrzy nie trzeba wzroku wytężać (dziadek ze słabszym wzrokiem tez wszystko przeczyta), zmiana pasu ruchu widoczna i zrozumiała, no i rzecz jasna mapy za darmno aktualizowane. Cena też nie jest taka zła jak na tyle rzeczy , które dostajemy w zamian.... Rozwiń dalej

budyń
budyń
7 lat temu

Watpie czy znajdę równie dobrego GPSa, hyba tylko z tej samej firmy. Podróżuje z nim przyklejonym do szyby około 4 miesięcy. MIO 8500 z mapami krajów europy to porządna rzecz, wbijasz traskę a on mówi komendy jak jechać. Więcej jeszcze z takich rzeczy to aktualizacja bazy fotoradarów bezterminowa, zwykle trzeba jeszcze dopłacić żeby mieć ten dodatek a tutaj jest w cenie. Powinii się nad nim zastanowić wszyscy rasowi kierowcy.... Rozwiń dalej

Turysta w samochodzie
Turysta w samochodzie
7 lat temu

Kupiłem sobie tą nawigację z zamiłowania do podróży. Uznałem, że każdy rasowy turysta powinien mieć coś takiego w czasie podróży samochodem po Europie. Zamiast siedzenia z nosem w mapie, mogę teraz spokojnie jechać i podziwiać krajobrazy. Urządzenie jest niesamowicie proste w obsłudze, a ponadto doskonale dostosowuje trasę do upodobań kierowcy. Wpisywanie adresu można zrobić na miejscu, bez potrzeby robienia tego wcześniej w domu, nie zawiesza się i nie gubi sygnału nawet w trzecim świecie. Pole... Rozwiń dalej

mikouaj
mikouaj
6 lat temu

Dzięki konstrukcji urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, głowica jest ruchoma przez co można ustawić ekran pod idealnym kątem, minusem za to jest ładowarka, która przestraszyła mnie swoim rozmiarem. działanie nawigacji i mapy jest sprawne,z tego jestem bardzo zadowolony.... Rozwiń dalej

Kasia
Kasia
6 lat temu

Dzieki mio wiem gdzie i kiedy zwolnić na czas, informuje mnie o tym, że zbliżam się do fotoradarów, mogę w czas zwolnić. Świetny sprzęt.... Rozwiń dalej

lovecars
lovecars
7 lat temu

GPS 8500 daje możliwość wcześniejszego zastanowienia się, który pas zająć przy zbliżaniu się do skrzyżowania albo do zjazdu na autostradzie lub skręcie na zwykłej drodze. Z łatwością można odnaleźć się w przestrzeni, nawet tej miejskiej.... Rozwiń dalej

Tomasz Sokół
Tomasz Sokół
7 lat temu

Jestem zdania, że aby sprzęt w postaci gpsów był profesjonalny i dobry to musi go robić firma specjalizująca się w tym. Korzystam od lat z produktów mio i nie zamieniłbym ich na żadne inne. Ten model nawigacji to najlepszy przykład takiego właśnie kunsztu wykonania.... Rozwiń dalej

adamo
adamo
7 lat temu

Nie wiem jak bym sobie poradził z wyjazdem z każdego większego europejskiego miasta gdyby nie MIO 8500. Nawi genialna, a jej szybkość działania powalająca.... Rozwiń dalej

fifol
fifol
7 lat temu

O zawieszeniu się mio 8500 nie ma mowy, jak błyskawica znajduje sygnał. W starych nawigacjach zwiecha zdarzała mi się mniej więcej co godzina i musiałem prosić pasażera o wyłączenie i ponowne wprowadzenie adresu. Teraz to zupełnie inna jakość. Dojedziesz wszędzie i o nic się nie martwisz.... Rozwiń dalej

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.