Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia

od: Mio | kod producenta: 5262N5380013/5262N5380014 | kod x-kom: 317876
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 1
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 2
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 1
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 2
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 1
Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia - 317876 - zdjęcie 2
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:6,2''
  • Rozdzielczość:800 x 480 px
  • Bluetooth:Brak
  • Dodatkowe informacje:Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
specyfikacja Mio Spirit 8500 6,2'' Europa DożywotniaPrzewiń do pełnej specyfikacji
559,00 zł
1
Drukuj opis Mio Spirit 8500 6,2'' Europa DożywotniaWersja do druku
GPS

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
Zaawansowana technologicznie

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Nawigacja Mio Spirit 8500 oferuje ponadprzeciętne standardy planowania tras. Zaawansowane technologie planowania tras, takie jak SmartRoutes i LearnMe Pro, umożliwiają wybranie najlepszej trasy, a funkcja Asystent parkowania ułatwia odnajdywanie parkingów. Pod względem najważniejszych funkcji nawigacja Spirit 8500 spełnia wszystkie potrzeby kierowcy.

Nowy Mio Spirit 8500 został zaprojektowany z myślą o komforcie i prostocie użytkowania. Duży 6,2 calowy, jasny i czytelny ekran sprawi że zawsze będziesz jechać właściwą drogą.

Dzięki wbudowanej bazie foto radarów z możliwością dożywotniej aktualizacji możesz ruszać bezpiecznie w trasę. Będziesz wiedział gdzie zwolnić na czas.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
ekran smartfonu

Duży ekran o przekątnej 6,2 cala
Większy ekran - większe mapy

Poszerz swoje horyzonty z nawigacją z Spirit 8500. Duży 6,2 calowy, jasny i czytelny ekran sprawi że zawsze będziesz jechać właściwą drogą.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
mapa

Mapa Europe Plus
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom Mio. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej, nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy Mio to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę Mio i ruszaj w drogę.

Mapy Mio Europe Plus obejmują następujące 44 państwa Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San-Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy Mio Europe Plus. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
Aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Przez cały okres eksploatacji urządzenia Mio, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - bezterminowa aktualizacja
windows

System operacyjny Windows CE
Prosty i intuicyjny w obsłudze

Windows CE to uniwersalny system operacyjny, ceniony przez użytkowników na całym świecie. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Kompatybilny z wieloma popularnymi mapami, takimi jak: MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - Windows CE
droga

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Nawigacja Mio Spirit 8500 w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu

Poruszanie się po skomplikowanych węzłach drogowych nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie, gdy pokonujesz je pierwszy raz. Widok skrzyżowań w 3D pozwala lepiej zorientować się w okolicy i zobaczyć zbliżające się skrzyżowanie z lotu ptaka. To daje Ci lepszą widoczność i zwiększa pewność siebie podczas jazdy.

Oprogramowanie Mio Spirit 8500 oferuje również realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - Asystent pasa ruchu
wydajność

Planowanie podróży
Łatwo ustal trasę przejazdu

Mio Spirit 8500 posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.

Idealna funkcja dla przedstawicieli handlowych i zapalonych turystów. Pozwala zaplanować podróż w oparciu o wybrane przez Ciebie miejscowości. Ustaw adres końcowy, dodaj lokalizacje pośrednie i ruszaj bezpiecznie do celu.

Nawigacja posiada również funkcję symulacji trasy w tuneli, dzięki czemu pozwala Ci śledzić trasę przez całą podróż.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - Planowanie podróży
Fotoradar

Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów
Uniknij problemów i jedź bezpiecznie

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi Cię o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze.

Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu Spirit 8500 LMMore Desktop.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - baza fotoradarów
samochód

Funkcja znajdź mój samochód
Szybko i sprawnie zaprowadzi Cię do Twojego samochodu

Znajdź mój samochód to aplikacja, która szybko i sprawnie zaprowadzi Cię do Twojego auta. Przydatna na dużym parkingu pod supermarketem, czy galerią handlową, w labiryncie uliczek nieznanego miasta i podczas grzybobrania.

Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - znajdź mój samochód
książka

Funkcja LearnMe Pro
Dostosowuje trasę do Twoich preferencji

Funkcja LearnMe Pro monitoruje i zapamiętuje Twój styl jazdy. Dzięki temu nawigacja może zaproponować trasę dopasowaną do Twoich preferencji.

Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Technologia IQ Routes wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców, co umożliwia optymalizację procesu wyznaczania trasy. W skład technologii IQ Routes wchodzą również funkcje "Wybór trasy" oraz "LearnMe Pro™".

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - LearnMe Pro
głośniki stereo

Wypowiadanie nazw ulic
Dokładniejsze nawigowanie

Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
Dodatkowa lokalizacja

Dostęp do najbliższych miejsc POI
Łatwe rozwiązania

POI to punkty użyteczności publicznej takie jak bankomaty, restauracje, czy atrakcje turystyczne. Nawigacja wskaże wybrany przez Ciebie POI i zaprowadzi Cię na miejsce.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa
tryb pieszy

Tryb pieszy
Specjalne funkcje dla podróży na piechotę

Jeśli lubisz dokładnie zwiedzać nowe miejsca, to tryb nawigacji pieszej jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że podasz miejsca lub adresy, które chcesz odwiedzić, a nawigacja zaprowadzi Cię do wybranej lokalizacji. Korzystając z tej opcji nie zgubisz się nawet w największych i najbardziej zatłoczonych miastach.

Nawigacja Mio Spirit 8500 Europa - tryb pieszy

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Funkcje nawigacji
Wyznaczanie trasy
Widok skrzyżowań w 3D
Informacje o fotoradarach
Tryb pieszy
Znajdź mój samochód
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
6,2''
Rozdzielczość wyświetlacza
800 x 480 px
Moduł Bluetooth
Brak
Procesor
Mstar 800 MHz
Rodzaje wejść / wyjść
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wysokość
105 mm
Szerokość
178 mm
Grubość
17 mm
Waga
270 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

Opinie

5,8/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(37 opinii)
6
84%
5
16%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Opinie użytkowników

o produkcie Mio Spirit 8500 6,2'' Europa Dożywotnia
Sortuj od:
Filtruj:
Dodaj opinię
Co sądzisz o tym produkcie?
alpak95
2018-03-23 | 13:47
★★★★★★

Nie wyobrażam sobie podrozowania bez nawigacji a zwlaszcza jesli podrozuje sie bardzo duzo tak jak ja to oczekuje się niezawodnej i bez błędnej navki. Ten model jest dla mnie mistrzowski. Wiele ciekawych map do wyboru ktore sa aktualne dzieki aktualizacjom.

10
budyń
2016-11-24 | 13:51
★★★★★★

Watpie czy znajdę równie dobrego GPSa, hyba tylko z tej samej firmy. Podróżuje z nim przyklejonym do szyby około 4 miesięcy. MIO 8500 z mapami krajów europy to porządna rzecz, wbijasz traskę a on mówi komendy jak jechać. Więcej jeszcze z takich rzeczy to aktualizacja bazy fotoradarów bezterminowa, zwykle trzeba jeszcze dopłacić żeby mieć ten dodatek a tutaj jest w cenie. Powinii się nad nim zastanowić wszyscy rasowi kierowcy.

20
stworas
2016-11-17 | 14:30
★★★★★★

GPS Mio 8500 sprawdza się nawet w podbramkowych sytuacjach. Któregoś razu, gdy jechałem krajową 6-tką do Gdańska, natknąłem się na wypadek i przekierowanie policjantów objazdem na poboczną drogę. Luuudu, dobrze że nie pojechałem tak jak wszyscy w las, tylko skręciłem według komend Mio w polną drogę. Po kilku minutach byłem z powrotem na właściwej drodze. Po prostu żyć nie umierać.

52
noto
2016-11-25 | 12:10
★★★★★★

Biłem się z myślami przez całkiem długi okres, bo nie mogłem wybrać odpowiedniej dla siebie nawigacji. W końcu wpadł mi w ręce mio 8500 i już wiedziałem że to właśnie to. Całkiem duży, gdy się na niego patrzy nie trzeba wzroku wytężać (dziadek ze słabszym wzrokiem tez wszystko przeczyta), zmiana pasu ruchu widoczna i zrozumiała, no i rzecz jasna mapy za darmno aktualizowane. Cena też nie jest taka zła jak na tyle rzeczy , które dostajemy w zamian.

20
Zadowolony
2016-11-16 | 13:50
★★★★★★

SUPER!!!! Jak kupywać, to radzę tylko ten. Sprzęt lux torpeda, aktualizacje map w cenie, mapy idealne, nawigujący głos daje precyzyjne instrukcje. Nie trzeba się obawiać nawet najbardziej ruchliwych miast czy dróg, bo prowadzi jak za rączkę. Myślę ze jak się posiada samochód, to i na taką nawigację człowieka stać, bo nie jest zbyt droga a komfort o wiele większy.

31
adamo
2016-11-28 | 15:10
★★★★★★

Nie wiem jak bym sobie poradził z wyjazdem z każdego większego europejskiego miasta gdyby nie MIO 8500. Nawi genialna, a jej szybkość działania powalająca.

20
fifol
2016-11-21 | 15:37
★★★★★★

O zawieszeniu się mio 8500 nie ma mowy, jak błyskawica znajduje sygnał. W starych nawigacjach zwiecha zdarzała mi się mniej więcej co godzina i musiałem prosić pasażera o wyłączenie i ponowne wprowadzenie adresu. Teraz to zupełnie inna jakość. Dojedziesz wszędzie i o nic się nie martwisz.

10
mi87
2018-03-22 | 17:18
★★★★★★

Wiele możliwości daje to urzadzenie, jest dostosowane dla każdego z użytkowników nieważne ile maja lat.orzystając z galerii aplikacji można zmodyfikować wygląd głównego ekranu.

10
Tomasz Sokół
2016-11-29 | 14:00
★★★★★★

Jestem zdania, że aby sprzęt w postaci gpsów był profesjonalny i dobry to musi go robić firma specjalizująca się w tym. Korzystam od lat z produktów mio i nie zamieniłbym ich na żadne inne. Ten model nawigacji to najlepszy przykład takiego właśnie kunsztu wykonania.

20
Turysta w samochodzie
2016-11-23 | 11:53
★★★★★★

Kupiłem sobie tą nawigację z zamiłowania do podróży. Uznałem, że każdy rasowy turysta powinien mieć coś takiego w czasie podróży samochodem po Europie. Zamiast siedzenia z nosem w mapie, mogę teraz spokojnie jechać i podziwiać krajobrazy. Urządzenie jest niesamowicie proste w obsłudze, a ponadto doskonale dostosowuje trasę do upodobań kierowcy. Wpisywanie adresu można zrobić na miejscu, bez potrzeby robienia tego wcześniej w domu, nie zawiesza się i nie gubi sygnału nawet w trzecim świecie. Pole

10
Josh
2017-06-14 | 14:33
★★★★★★

Wszystko zgodnie ze specyfikacją techniczną, samo wykonanie urządzenia też robi wrażenie, mocowanie bardzo solidne, krótko: świetna rzecz!

01
Michał
2016-11-30 | 12:09
★★★★★★

Nie trzeba się zbytnio zastanawiać, bo na pewno nie jest to drewniane urządzenie pokroju tych z marketu albo rynku, które zanim doprowadzisz do ładu to ci troche czasu minie. Włączasz, wprowadzasz odpowiednie dane i jedziesz. Tyle w temacie.

00
Kasia
2017-11-15 | 13:34
★★★★★★

Dzieki mio wiem gdzie i kiedy zwolnić na czas, informuje mnie o tym, że zbliżam się do fotoradarów, mogę w czas zwolnić. Świetny sprzęt.

20
Użytkownik8500
2016-11-15 | 15:20
★★★★★★

GPS prowadzi doskonale do końcowego celu, nie można się z nim zgubić, za granicą też. Świetnie wykonana obudowa, plastyki, dobry matowy ekran który nie odbija światła. Mapy b. precyzyjne, pomocna baza fotoradarów i sygnały o przekroczeniach prędkości. Myślę, ze nie przy tym wyborze nie można się wahać. Mio 8500 jest dla mnie najlepsze.

21
Alessandro
2017-11-30 | 14:54
★★★★★★

nie spotkałem się jeszcze z tak dobrym urządzeniem, bardzo duży ekren i czytelność też jest odpowiednia.

10
lovecars
2016-12-02 | 11:12
★★★★★★

GPS 8500 daje możliwość wcześniejszego zastanowienia się, który pas zająć przy zbliżaniu się do skrzyżowania albo do zjazdu na autostradzie lub skręcie na zwykłej drodze. Z łatwością można odnaleźć się w przestrzeni, nawet tej miejskiej.

20
mikouaj
2017-12-06 | 16:37
★★★★★★

Dzięki konstrukcji urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, głowica jest ruchoma przez co można ustawić ekran pod idealnym kątem, minusem za to jest ładowarka, która przestraszyła mnie swoim rozmiarem. działanie nawigacji i mapy jest sprawne,z tego jestem bardzo zadowolony.

10
Grecki wycieczkowicz
2016-12-05 | 12:33
★★★★★★

Spisuje się b. dobrze. Jestem zadowolony, bo z greckiej wycieczki wróciłem cały i zdrowy, a po drodze obyło się bez żadnych nieszczęśliwych przygód.

10
Hugo
2017-06-22 | 16:27
★★★★★★

Dostałem Mio 8500 w prezencie i jestem bardzo zadowolony.

10
X-Force
2016-12-06 | 14:35
★★★★★★

Na każdym etapie wyprawy masz pomoc w postaci podpowiedzi na nawigacji. W czasie samej drogi – jak zmienić pas ruchu, gdzie się ustawić, na skrzyżowaniach, czytane na głos nazwy ulic oraz pokazywanie parkingów u celu. Dla mnie ogromna pomoc. Teraz mój syn przynajmniej nie musi z nosem w mapie siedzieć.

10
Erpo
2017-06-27 | 17:09
★★★★★★

Z zasady kupuję elektronikę na okres, który jest objęty gwarancją, z myślą, że później może się popsuć. Poprzednią nawigację Mio miałem 5 lat stąd wybór kolejnej z tej stajni. Jedyny minus, czyli mapy które były aktualizowane tylko przez pewien czas, został naprawiony więc jestem szczęśliwy na myśl o kolejnym, długim eksploatowaniu nawigacji firmy Mio.

00
Booruc51
2016-12-07 | 14:55
★★★★★★

W korkach nie muszę stać, bo wystarczy że zjadę z drogi przed jakimś wypadkiem albo innym wkurzającym zdarzeniem, przeklikam traskę, parę kilometrów co prawda więcej, ale na czasie z pewnością zyskuję. Ekstra.

10
myth
2018-03-07 | 12:39
★★★★★★

Pierwszy raz mam do czynienia z aż tak dobrym urządzeniem, ekran jest dosyć duży i bardziej pomaga w podróży niż przeszkadza, widoczność jest znacznie poprawiona. Każdemu polecam zakup mio, na pewno się sprawdzi

10
ufolud%
2016-12-08 | 11:15
★★★★★★

Bezterminowe i darmowe aktualizowanie map to pomysł bardzo trafiony. Każdy kierowca, który ma wgrywać i kombinować z mapami po prostu tego nie cierpi. Chce się to zrobić ekspresowo. Tak to właśnie wygląda w przypadku powyższego modelu.

10
fred85
2018-03-16 | 15:16
★★★★★★

Jestem typem, który zwraca uwagę na ekran swojej nawigacji w samochodzie wybrałem mio, bo ma duży panoramiczny wyświetlacz.Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze, jeśli ktoś tak jak zwraca uwagę na takie rzeczy to powinien wybrać mio :)

10
Edzik
2016-11-10 | 14:42
★★★★★★

rewelacja! Wystarczy wklepać odpowiedni adres, a gps zajmie się wszystkim. Trzeba tylko uwazać, bo na dluzszą metę aż wyłącza myślenie. :)

135
vojtek
2018-03-21 | 17:49
★★★★★★

Jestem zaskoczony funkcją symulacji tras w tunelu. Ogólnie bardzo fajne urządzenie.

10
kaczyrechot45
2016-11-14 | 14:03
★★★★★★

Polubiłem urzadzenia mio. O ich jakości przekonałem się kupując nawi na rower. Sprawdziło się rewelacyjnie, więc pomyślałem dlaczego nie sięgnąć po samochodowe? No i tak się wkręciłem. Mio 8500 na Europę to kawał porządnego sprzętu, z dokładnymi mapami i czytelnymi wizualizacjami. Znacznie ułatwia życie kierowcy.

11
mierzwiak
2017-06-05 | 13:00
★★★★★★

Porządna nawigacja,nie ma co nawet porównywać ze smartfonem, a innych podobnych sprzętów nie mam niestety porównania, niemniej jestem pod pozytywnym wrażeniem zarówno interfejsu jak dokładności map i skuteczności w wyznaczaniu trasy.

00
Nick Fury
2017-06-29 | 10:32
★★★★★★

Nawigacja jest trochę duża, zastanawiałem się też nad wersją 5 calową. Kąt widzenia nie jest szeroki, dzięki czemu ja widzę wyraźnie ekran z każdej pozycji a innym nie przeszkadza. Muszę jeszcze sprawdzić planowanie trasy na komputerze i znajdowanie samochodu bo te opcje mogą się przydać podczas podróży.

10
ProGamer
2016-11-22 | 11:04
★★★★★★

Ten model nawigacji 8500 to przykład najlepszej jakości. Widać to zarówno po obudowie, ekranie i tym co jest w środku, czyli po softwarze oraz świetnych mapach.

30
guciu
2016-12-01 | 13:14
★★★★★☆

Wiadomo że w trybie pieszym na dłuższej wycieczce za długo to nasze mio 8500 nie popracuje, bo bateria padnie szybciej. Plus jednak należy się za sam pomysł. Mam nadzieję że będzie udoskonalany. Bądź co bądź urządzenie wielofunkcyjne i niesamowicie przydatne kierowcom.

00
kuguar
2016-11-18 | 13:20
★★★★★☆

Teraz bez nawigacji to jak bez ręki. Powiedizałbym nawet, ze bez mio 8500 nawet bez dwóch. Znajduje bardzo szybko satelity, mapy są bardzo dokładne, przy wstukiwaniu adresu nawigacja fajnie podpowiada jakie wpisać kolejne literki. Jedynie funkcja 'znajdź mój samochód' troche bez sensu, bo bateria musiałaby dłużej trzymać żeby wyjść z nawigacją, podobnie z 'pieszym trybem'. Nie nastawiałem się jednak na takie super hiper dodatki obsługujące poza samochodem, tylko na nawigację, więc dla mnie OK.

21
klient
2017-06-09 | 11:28
★★★★★☆

Mocne strony to stabilne umocowanie, design i całe wykonanie urządzenia oraz to co najważniejsze, czyli mapy oraz ich aktualizacje, na które można liczyć. Ze słabszych stron chyba tylko brak bluetooth.

00
Mateusz
2017-09-12 | 22:13
★★★★★☆

Sporo kilometrów przejechane z ową nawigacją, kilka błędów, ale to raczej wina przebudowanych dróg. Polecam.

10
łatek1
2018-03-05 | 11:52
★★★★★☆

Bezterminowo moje mapy się aktualizują, oprócz tego nawigacja jest na poziomie, nie prowadzi mnie błędnie. Nawigacja również nie jest irytująca. Ja jestem usatysfakcjonowany z tego zakupu.

10
nostradamus
2018-03-05 | 14:08
★★★★★☆

Mapy są zawsze aktualne, bezterminowo sie aktualizują co najmniej 4 razy w roku, więc mam pewność, ze w czasie podróży nigdy się nie zgubię.

10

Dodaj opinię

☆☆☆☆☆☆
Upuść zdjęcia tutaj lub
Rozmiar pliku do 10MB, w formatach .png, .jpg, .jpeg, .gif.