Drukuj
Do porównania
Rode VideoMic Pro+ - 530528 - zdjęcie
Rode VideoMic Pro+ - 530528 - zdjęcie 1
Rode VideoMic Pro+ - 530528 - zdjęcie 2
Rode VideoMic Pro+ - 530528 - zdjęcie 1
Rode VideoMic Pro+ - 530528 - zdjęcie 2
Drukuj
Do porównania

Rode VideoMic Pro+

od: Rode|kod producenta: 698813004980|kod x-kom: 530528
  • Łączność:Przewodowa
  • Złącze:Minijack 3,5 mm - 1 szt.
  • Typ mikrofonu:Pojemnościowy, Superkardoidalny
  • Impedancja mikrofonu:200 Om
specyfikacja Rode VideoMic Pro+
Przewiń do pełnej specyfikacji
949,00 zł
1
Drukuj
ikona

Mikrofon do kamery Rode VideoMic Pro+

Rode VideoMic Pro+ to mikrofon kierunkowy do kamer i aparatów cyfrowych, który zapewni Ci świetną jakość rejestrowanego dźwięku. Super-kardioidalna charakterystyka mikrofonu VideoMic Pro+ pozwala na skuteczną redukcję niepożądanych dźwięków otoczenia podczas gdy mikrofon rejestruje to, co słychać przed kamerą. Lekki, kompaktowy, a zarazem funkcjonalny sprawi, że swoja prace, czy pasję będzie mógł wykonywać jeszcze wygodniej. Model ten to nie tylko ulepszona wersja VideoMic Pro, ale także dowód na to, że firma Rode Microphones po raz kolejny nie szczędziła wysiłków w dostarczeniu filmowcom świetnych rozwiązań.

Mikrofon kamerowy, kierunkowy Rode VideoMic Pro+
ikona

Najwyższą jakość i funkcjonalność

W mikrofonie Rode VideoMic Pro+ wprowadzono kilka udoskonaleń, które mają na celu ułatwić korzystanie. Wyposażono go w najlepszy w swojej klasie antywstrząsowy system zawieszenia Rycote Lyre, który zapobiega niechcianym dźwiękom wywoływanym przez wibracje. Co więcej, w stosunku do poprzednika model ten ma ulepszoną kapsułę i osłonę przeciwwietrzną, co pozytywnie wpłynęło na jakość rejestrowanego dźwięku. Ponadto mikrofon VideoMic Pro+ ma funkcja automatycznego zasilania, która wyłączy mikrofon, dy go odłączysz od aparatu, czy kamery, co pozwoli oszczędzić energię. Teraz pośpiech, czy rozkojarzenie już nie sprawią, że przy kolejnym korzystaniu rozczaruje Cię rozładowana bateria mikrofonu.

Mikrofon dla kamerzystów Rode VideoMic Pro+
ikona

VideoMic Pro+ – dostosuj tak jak potrzebujesz

Rode VideoMic Pro+  to także szeroka możliwość dostosowania mikrofonu, do rodzaju nagrywanego materiału. W tym celu wyposażono go w panel sterowania umieszczony z tyłu i funkcję sterowania cyfrowego, która zapewnia najlepsze uchwycenie sygnału audio u samego źródła, ograniczając czas postprodukcji i edycji.

Funkcja sterowania cyfrowego obejmuje: 3-stopniowy filtr górnoprzepustowy zaprojektowany w celu usuwania szumu generowanego przez klimatyzatory, ruch uliczny i inne niepożądane źródła zakłóceń o niskich częstotliwości. 3-stopniową regulację wzmocnienia z funkcją +20 dB, zaprojektowaną w celu poprawy jakości dźwięku w lustrzankach i aparatach bezlusterkowych. Kolejnym elementem tej funkcji jest podbicie wysokich częstotliwości (High Frequency Boost), wzmacniające wysokie częstotliwości, co poprawia klarowność i szczegółowość nagrań. Ponadto VideoMic Pro+ ma także kanał bezpieczeństwa zapobiegający przesterowaniu sygnału, gdy wystąpi niespodziewana zmiana poziomu częstotliwości.

Regulacja mikrofonu Rode VideoMic Pro+
ikona

Więcej opcji zasilania i przydatne akcesoria

Podczas używania sprzętu tego typu równie ważna jak jakość dźwięku, jest wygoda i funkcjonalność. Dlatego właśnie mikrofon VideoMic Pro+ ma więcej opcji zasilania — może być zasilany przez dołączony akumulator litowo-jonowy Rode LB-1, 2 baterie AA lub w sposób ciągły przez Micro USB. Większa różnorodność zasilania sprawia, że możesz przygotować się nawet na długie nagrywanie i nie martwić się rozładowanym akumulatorem. Ponadto w modelu tym klapka komory na baterię została zamocowana na stałe, dzięki czemu zarówno łato je wymienisz, jak i do tego nigdy jej nie zgubisz.

W zestawie z mikrofonem Rode VideoMic Pro+ otrzymujesz: kabel TRS 3,5 mm, baterię (akumulator) litowo-jonowa LB-1, kabel USB do ładowania oraz osłonę przeciwwiatrową. Postaw na najwyższą ergonomię pracy i jakość.

Zasilanie mikrofonu do kamer i aparatów Rode VideoMic Pro+

Specyfikacja

Typ mikrofonu
Pojemnościowy
Superkardoidalny
Pasmo przenoszenia mikrofonu
20 ~ 20000 Hz
Impedancja mikrofonu
200 Om
Czułość mikrofonu
-34 dB
Łączność
Przewodowa
Złącze
Minijack 3,5 mm - 1 szt.
Zastosowane technologie
Aktywna elektronika: JFET
Dodatkowe informacje
3-stopniowa regulacja wzmocnienia z funkcją +20 dB
Kapsuła: 0,55"
2-stopniowy filtr górnoprzepustowy
Dołączone akcesoria
Przewód USB micro
Bateria
Kabel 3,5 mm TRS
Wysokość
111 mm
Szerokość
66 mm
Głębokość
170 mm
Waga
122 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
698813004980
Kod x-kom
530528

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Mikrofon Rode VideoMic Pro+
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł