Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Porównaj
Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcieMicrosoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie
Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 1Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 1
Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 2Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 2
Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 3Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 3
Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 1Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 1
Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 2Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 2
Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 3Microsoft 365 Personal - 557548 - zdjęcie 3
Drukuj
Porównaj

Microsoft 365 Personal

od: Microsoft|kod producenta: QQ2-01000|kod x-kom: 557548
  • Platforma:macOS, iOS, Android, Windows
  • Wersja produktu:Wersja fizyczna
  • Okres licencji:12 miesięcy
  • Liczba stanowisk:1
specyfikacja Microsoft 365 Personal
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
1
Drukuj

Z Microsoft 365 nic Cię nie zaskoczy

W ramach Microsoft 365 otrzymujesz aplikacje i usługi, które pomogą Ci szybko tworzyć wysokiej jakości treści, a także cały terabajt przestrzeni dyskowej w chmurze do przechowywania zdjęć i plików.

Subskrypcja Microsoft 365 Personal pozwala uzyskać dostęp do funkcji premium w następujących aplikacjach i usługach:

Word Icon
Word
Excel Icon
Excel
PowerPoint Icon
PowerPoint
OneNote Icon
OneNote
Outlook Icon
Outlook
OneDrive Icon
1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze
Skype Icon
Skype

Daj z siebie wszystko

Szybka droga do lepszych tekstów

Tworzenie dobrych tekstów to coś więcej niż tylko przestrzeganie zasad pisowni i gramatyki. Dzięki inteligentnej pomocy w czasie rzeczywistym oraz zaawansowanym sugestiom dotyczącym redagowania2 w ponad 20 językach3 funkcja Redaktor Microsoft4 znacząco ułatwia tworzenie tekstów cechujących się większą klarownością i lepszym stylem.

Łatwiejsze formatowanie

Poświęcaj swój cenny czas na wybitne pomysły, a nie formatowanie dokumentu. Funkcja Projektant w aplikacji Word5 identyfikuje problemy z formatowaniem i oferuje zalecenia, które pozwolą błyskawicznie usunąć nieporządek w dokumencie.

Wykorzystaj w pełni swoje 365

Nie przegap niczego

Pozwól aplikacji Outlook zająć się szczegółami, a Ty skup się na całości.

1 TB miejsca na wyciągnięcie ręki

Dzięki usłudze OneDrive możesz zapisywać, edytować i udostępniać setki tysięcy zdjęć i dokumentów na wszystkich posiadanych urządzeniach.6

Po prostu dobrze się zaprezentuj

Niezależnie od tego, czy korzystasz z programu Word, Excel czy PowerPoint, dzięki aplikacjom premium pakietu Office w usłudze Microsoft 365 atrakcyjnie wyglądające treści stworzysz w jeszcze krótszym czasie.

Współtwórz z innymi osobami

Microsoft 365 pomaga Ci pracować i współpracować bardziej wydajnie i bezstresowo.

Znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie

Family
Jedna subskrypcja dla maksymalnie sześciu osób
Zainstaluj na swoich ulubionych urządzeniach: 

Windows i macOS
Android i iOS
Aplikacje Office w wersji premium

Word

Excel

PowerPoint

Poczta e-mail, kalendarz i przestrzeń dyskowa

Outlook

1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive

Ulepszone funkcje komunikacji i bezpieczeństwa

Skype

Microsoft Family Safety

Rozszerzona pomoc w sporządzaniu notatek i pisaniu

OneNote

Editor

Personal
Jedna subskrypcja dla jednej osoby
Zainstaluj na swoich ulubionych urządzeniach:

Windows i macOS
Android i iOS
Aplikacje Office w wersji premium

Word

Excel

PowerPoint

Poczta e-mail, kalendarz i przestrzeń dyskowa

Outlook

1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive

Ulepszone funkcje komunikacji i bezpieczeństwa

Skype

 

Rozszerzona pomoc w sporządzaniu notatek i pisaniu

OneNote

Editor

Dla Użytkowników Domowych i Uczniów
Zainstaluj na jednym urządzeniu: 
Windows lub macOS
Zainstaluj na swoich ulubionych urządzeniach:

Windows i macOS
Klasyczne aplikacje Office

Word

Excel

PowerPoint

Często zadawane pytania

Jaka jest różnica między produktem Office 2019 (jednorazowy zakup) a Microsoft 365 (subskrypcja)?

Kupując Office 2019, płacisz jeden raz z góry i otrzymujesz dostęp do aplikacji pakietu Office na jednym komputerze. Jednorazowy zakup jest możliwy w przypadku wersji na komputer PC albo Mac. Z drugiej strony, tak zakupiony produkt nie zapewnia możliwości aktualizacji. Dlatego jeżeli chcesz uzyskać dostęp do kolejnej wersji produktu, musisz zapłacić za nią pełną cenę.
Microsoft 365 to subskrypcja obejmująca najnowsze funkcje i najlepsze możliwości współpracy, opakowana w jeden spójny interfejs użytkownika. W ramach Microsoft 365 zyskujesz dostęp do niezawodnych i dobrze znanych Ci aplikacji komputerowych pakietu Office, takich jak Word, PowerPoint czy Excel. Oprócz tego otrzymujesz dodatkową przestrzeń i funkcje w chmurze, które umożliwiają współpracę przy plikach w czasie rzeczywistym. W przypadku subskrypcji możesz zawsze cieszyć się najnowszymi funkcjami, poprawkami i aktualizacjami zabezpieczeń, a także stale dostępną pomocą techniczną bez dodatkowych opłat. Możesz wybrać miesięczny albo roczny okres rozliczania płatności za subskrypcję. Dodatkowo plan Microsoft 365 Family pozwala Ci współdzielić subskrypcję z pięcioma innymi osobami (maksymalnie 6 użytkowników) oraz korzystać z aplikacji na wielu komputerach PC, komputerach Mac, tabletach i telefonach.

Jak mogę sprawdzić, czy usługa Microsoft 365 będzie działać na moim komputerze PC albo Mac?

Usługa Microsoft 365 jest zgodna z komputerami PC, komputerami Mac oraz urządzeniami z systemem Android albo iOS. Aby uzyskać informacje o zgodnych wersjach systemów operacyjnych oraz innych wymaganiach dotyczących funkcji, zapoznaj się z informacjami w sekcji Wymagania systemowe.

Czy aplikacje Microsoft 365 będą wyglądały tak samo na komputerach PC i Mac?

Nie. Aplikacje Microsoft 365 zostały zaprojektowane z myślą o każdej platformie i każdym systemie operacyjnym. Aplikacje i funkcje dostępne dla użytkowników komputerów Mac mogą się różnić od tych, z których korzystają użytkownicy komputerów PC. Z Microsoft 365 możesz działać elastycznie. Dzięki synchronizacji z kontem użytkownika nie musisz korzystać tylko z komputera Mac albo PC — możesz kontynuować pracę nad tym samym projektem na innym urządzeniu.

Czy mam pełną kontrolę nad dokumentami utworzonymi przeze mnie w ramach subskrypcji Microsoft 365?

Tak. Dokumenty należą wyłącznie do Ciebie. Możesz zapisywać je online w usłudze OneDrive albo lokalnie na dysku twardym komputera PC albo Mac.

Czy do działania usługi Microsoft 365 jest wymagany dostęp do Internetu?

Dostęp do Internetu jest wymagany, aby zainstalować i aktywować wszystkie najnowsze wydania aplikacji i usług zawartych we wszystkich planach subskrypcji Microsoft 365. Pamiętaj, że będąc aktywnym subskrybentem, nie musisz ponownie instalować ani kupować kolejnej subskrypcji.

W przypadku planów Microsoft 365 dostęp do Internetu jest także niezbędny do zarządzania kontem subskrybenta, np. w celu instalowania aplikacji pakietu Office na innych komputerach PC czy zmiany opcji rozliczeniowych. Ponadto jest wymagany do uzyskiwania dostępu do dokumentów przechowywanych w usłudze OneDrive, chyba że zostanie zainstalowana aplikacja klasyczna OneDrive.

Należy również regularnie łączyć się z Internetem, aby aktualizować usługę Microsoft 365 i korzystać z automatycznych aktualizacji. Jeśli nie będziesz nawiązywać połączenia z Internetem co najmniej raz na 31 dni, aplikacje będą działać w trybie ograniczonej funkcjonalności. Oznacza to, że będzie można wyświetlać i drukować dokumenty, ale już edycja i tworzenie nowych nie będą możliwe. Aby ponownie aktywować aplikacje, wystarczy połączyć się z Internetem.

Do korzystania z aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, połączenie internetowe nie jest konieczne, ponieważ aplikacje są instalowane w całości na dysku twardym Twojego komputera.

Czym jest konto Microsoft i po co jest mi ono potrzebne w przypadku usługi Microsoft 365?

Konto Microsoft to kombinacja adresu e-mail i hasła, której używasz, aby logować się do usług takich jak OneDrive, Xbox Live czy Outlook.com. Jeżeli korzystasz z którejkolwiek wyżej wymienionej usługi, oznacza to, że posiadasz już konto Microsoft. W przeciwnym razie możesz łatwo utworzyć nowe konto. Dowiedz się więcej o koncie Microsoft.

Chcąc skorzystać z wersji próbnej usługi Microsoft 365 albo kupić pełną wersję, zostaniesz poproszony(-a) o zalogowanie się na konto Microsoft. Jest to niezbędne do instalacji aplikacji Microsoft 365 i zarządzania subskrypcją oraz skorzystania z niektórych korzyści zawartych w subskrypcji, w tym pamięci w chmurze OneDrive.

Ile osób może korzystać z subskrypcji Microsoft 365?

W ramach planu Microsoft 365 Family możesz współdzielić subskrypcję z 5 innymi osobami w Twoim gospodarstwie domowym, co łącznie daje 6 użytkowników. W przypadku planu Microsoft 365 Personal z subskrypcji może korzystać jedna osoba. 
 

W jaki sposób korzyści w ramach subskrypcji są dzielone między członkami mojej rodziny?

Jeżeli posiadasz subskrypcję Microsoft 365 Family, możesz współdzielić ją maksymalnie z pięcioma członkami rodziny. Każdy członek rodziny, z którym współdzielisz subskrypcję, może instalować aplikacje Microsoft 365 na wszystkich posiadanych urządzeniach i logować się jednocześnie na maksymalnie pięciu urządzeniach.

Aby dodać osobę do subskrypcji, odwiedź stronę https://account.microsoft.com/ i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Każda dodana osoba otrzyma wiadomość e-mail z opisem kroków, jakie powinna wykonać. Po zaakceptowaniu zaproszenia i wykonaniu kroków informacje na temat tej osoby, w tym zainstalowanych aplikacji, pojawią się na jej stronie Moje konto. Cofnięcie współdzielenia subskrypcji albo usunięcie urządzenia użytkownika jest możliwe pod adresem https://account.microsoft.com/.

Jeżeli nie chcę płacić subskrypcji, co mogę otrzymać za darmo?

Odwiedź tę stronę, aby uzyskać więcej informacji o darmowych aplikacjach.

Czym jest aplikacja Microsoft Family Safety?

Aplikacja Microsoft Family Safety umożliwia Tobie i Twojej rodzinie tworzenie zdrowych nawyków i pomaga chronić tych, których kochasz. Za jej pomocą możesz skonfigurować odpowiednie filtry, ograniczenia i uprawnienia, które najlepiej sprawdzą się w przypadku członków Twojej rodziny. Jako subskrybent planu Microsoft 365 Family, w aplikacji mobilnej Family Safety możesz cieszyć się dodatkowymi korzyściami, w tym alertami dotyczącymi lokalizacji i bezpieczeństwa jazdy. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.microsoft.com/microsoft-365/family-safety?rtc=1

  • [1] Funkcje zabezpieczeń są dostępne dla klientów, którzy posiadają adres e-mail w domenie @outlook.com, @hotmail.com, @live.com albo @msn.com.
  • [2] Wymagana jest subskrypcja Microsoft 365.
  • [3] Dostępność funkcji jest uzależniona od języka.
  • [4] Funkcja dostępna jako rozszerzenie do przeglądarki Microsoft Edge albo Chrome; wymaga posiadania konta Microsoft.
  • [5] Wymagana jest subskrypcja Microsoft 365; obsługa tylko za pośrednictwem aplikacji internetowej; funkcja dostępna dla następujących języków: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, portugalski.
  • [6] Przy założeniu, że zdjęcia są plikami JPG o rozmiarze 2 MB, a dokumenty aplikacji pakietu Office mają rozmiar 0,8 MB.
jakość wydruku

Sprawdź jak funkcjonuje Microsoft 365

Po zakupionym oprogramowaniu warto się dowiedzieć coś na jego temat. Usiądź wygodnie i przygotuj się do lektury, ponieważ masz przed sobą kilka wartych uwagi poradników stworzonych z myślą o nowych użytkownikach oraz już tych znających M365. Kliknij na interesujący Cię temat, a przeniesiesz się do kompendium wiedzy — przygotowanego przez redaktora Geex.

 

Specyfikacja

Wersja
Microsoft 365 Personal
Skład pakietu
Word
Excel
PowerPoint
Outlook
OneNote
Skype
OneDrive
Zastosowanie
Do domu
Wersja produktu
Wersja fizyczna
Typ licencji
Nowa licencja
Kontynuacja
Okres licencji
12 miesięcy
Wersja językowa
Wielojęzyczna
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
1
Typ nośnika
Licencja z kluczem aktywacyjnym
Platforma
macOS
iOS
Android
Windows
Wymagania systemowe
Windows 10
Windows 8.1
Windows 8
Mac OS X 10.6 lub nowszy
Wymagania sprzętowe
Procesor 1,6 GHz lub szybszy
2 GB pamięci RAM
10 GB wolnego miejsca na dysku
Dodatkowe informacje
1 TB na wirtualnym dysku OneDrive
Dostęp przez smartfona z systemem iOS, Android, Windows
Kod producenta
QQ2-01000
Kod x-kom
557548

Opinie

6,0/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(19 opinii)
6
18
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze

Opinie użytkowników (19)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
Wyniki: 15 z 19 opinii
BartłomiejBartłomiej
★★★★★★
8 miesięcy temu

Polecam. Warto wspomnieć, że pakiet Personal da się zainstalować na kilku urządzeniach np. Word mam zainstalowany na komputerze, laptopie i tablecie. W jednym czasie można używać tylko na jednym z nich, ale w praktyce, jak ktos używa kilku urządzeń - nie trzeba brac tego większego, bo Personal wystarczy.

Ogromny plus to chmura 1TB, która jest w cenie. Świetna na kopię zapasową z telefonu, komputera i udostępnianie plików znajomym lub klientom.
... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?122
AlbertAlbert
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu

Podstawowe oprogramowanie biurowe, nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego funkcjonowania jak i procesu zakupowego, mogę śmiało polecić ten produkt.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?10
MonikaMonika
★★★★★★
9 miesięcy temu

w pełni spełnia oczekiwania... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?78
KrzysztofKrzysztof
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
2 miesiące temu

Programy udało się zainstalować w miarę szybko i bez problemowo. Pewnie pomogło to, że już wcześniej miałem konto na Microsofcie. Przedłużenie subskrypcji też zadziałało od razu nie trzeba czekać kilka dni na aktywacje promocji, pewnym utrudnieniem jest konieczność aktywacji przez dedykowana stronę. Nie dało się tego zrobić przez standardowe konto.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?11
KrzysztofKrzysztof
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
Tydzień temu

Wszystko zgodnie z opisem.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?01
MarekMarek
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
Miesiąc temu

Produkt zgodny z opisem, bardzo pomaga w pracy, ale jest trochę drogi.
Polecam
... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?01
TomaszTomasz
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
2 miesiące temu

Klasa sama w sobie. Dodatkowe trzy miesiące subskrypcji to miła niespodzianka! Dużo nowych funkcji.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?01
KrystianKrystian
★★★★★★
8 miesięcy temu

Polecam... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?12
RafałRafał
★★★★★★
Miesiąc temu

da się zainstalować na dowolnej ilości urządzeń ( przypisany do konta microsoft a nie sprzętu). polecam zwłaszcza że dostajemy 1 TB miejsca w chmurze... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?01
kacperkacper
★★★★★☆
2 miesiące temu

Bardzo pomocne aplikacj... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?01
EwaEwa
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
8 miesięcy temu

Narzędzie niezbędne do pracy i w domu... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?02
MariuszMariusz
★★★★★★
8 miesięcy temu

Wszystko zgodnie z opisem.
Polecam
... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?13
TomaszTomasz
★★★★★★
3 miesiące temu

Office w najlepszym wydaniu! POLECAM !... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?02
ŁukaszŁukasz
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
4 miesiące temu

OK... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?03
MarekMarek
★★★★★★
8 miesięcy temu

ok... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?03