Hikvision DS-2CD1021-I 2.8mm 2MP/IR30/IP67/12V/PoE - 606178 - zdjęcie
Hikvision DS-2CD1021-I 2.8mm 2MP/IR30/IP67/12V/PoE - 606178 - zdjęcie 1
Hikvision DS-2CD1021-I 2.8mm 2MP/IR30/IP67/12V/PoE
Zadaj pytanie
Hikvisionkod x-kom: 606178
  • Sensor:1/2.8" 2MP Progressive CMOS
  • Rozdzielczość:1920 x 1080 px
  • Obiektyw:2,8 mm
  • Zasilanie:DC 12V, PoE