Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł

Akcesoria sieciowe

(7 wyników)
Filtry
Producent
Cena
-
Dostępność w salonach
Wybierz salon
Napięcie wejściowe
Napięcie wyjściowe
Moc
Obsługiwane standardy
Rodzaje wejść/wyjść
Okablowanie sieciowe
Dodatkowe informacje
Producent:
Popularność
PopularnośćCena: od najtańszychCena: od najdroższychOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
z 1
Popularność
PopularnośćCena: od najtańszychCena: od najdroższychOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
Akcesorium sieciowe TP-Link Kontroler AP OC200 Omada CloudAkcesorium sieciowe TP-Link Kontroler AP OC200 Omada Cloud
  • Złącza: RJ-45 10/100, micro USB - 1 szt., USB - 1 szt.
  • Dodatkowe informacje: Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Przycisk Reset, Multi-SSID, Zarządzanie przez przeglądarkę, Harmonogram resetu AP, Grupowa aktualizacja oprogramowania AP, Wykrywanie nieautoryzowanych AP, Wspólna konfiguracja wielu AP, Serwer DHCP
319,00 zł
Akcesorium sieciowe TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP)Akcesorium sieciowe TP-Link MC220L media konwerter światłowodowy (RJ-45<>SFP)
  • Napięcie wyjściowe: 9 V
  • Moc: 1,7 W
  • Złącza: RJ-45 10/100/1000, SFP 1000 - 1 szt.
79,00 zł
Akcesorium sieciowe TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)Akcesorium sieciowe TP-Link MC111CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
  • Moc: 2,49 W
  • Złącza: RJ-45 10/100, SC/UPC 100 - 1 szt., DC-IN - 1 szt.
  • Dodatkowe informacje: Automatyczne krosowanie
105,00 zł
Akcesorium sieciowe TP-Link MC112CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)Akcesorium sieciowe TP-Link MC112CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
  • Moc: 2,41 W
  • Złącza: RJ-45 10/100, SC/UPC 100 - 1 szt., DC-IN - 1 szt.
  • Dodatkowe informacje: Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie
105,00 zł
Akcesorium sieciowe TP-Link MC210CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)Akcesorium sieciowe TP-Link MC210CS media konwerter światłowodow (RJ-45<>SC)
  • Moc: 1,8 W
  • Złącza: RJ-45 10/100/1000, SC/UPC 1000 - 1 szt., DC-IN - 1 szt.
  • Dodatkowe informacje: Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie
129,00 zł
Akcesorium sieciowe TP-Link Kontroler AP OC300 Omada CloudAkcesorium sieciowe TP-Link Kontroler AP OC300 Omada Cloud
  • Napięcie wejściowe: 100 ~ 240 V
  • Złącza: RJ-45 10/100/1000, USB - 1 szt.
  • Dodatkowe informacje: Inteligentne monitorowanie sieci, Automatyczne wykrywanie urządzeń
699,00 zł
Akcesorium sieciowe TP-Link Splitter PoE 1Gbit (PoE -> LAN+DC) odbiornikAkcesorium sieciowe TP-Link Splitter PoE 1Gbit (PoE -> LAN+DC) odbiornik
  • Napięcie wyjściowe: 5 V, 9 V, 12 V
  • Złącza: RJ-45 10/100/1000, DC-IN - 1 szt.
49,00 zł
30
wyników na stronie
1
Następna
z 1