Drukuj
Do porównania
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B) - 243792 - zdjęcie
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B) - 243792 - zdjęcie 1
TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B) - 243792 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B)

od: TP-Link|kod producenta: TL-SM321A jednomodowy|kod x-kom: 243792
  • Standardy:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali:1310 nm, 1550 nm
  • Typ kabla:Światłowód jednomodowy
  • Typ portu:LC/UPC
specyfikacja TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B)
Przewiń do pełnej specyfikacji
135,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
technologia

Zastosowanie produktu
TP-LINK TL-SM321A

Moduł TL-SM321A TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia firmy TP-LINK jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

Specyfikacja

Standardy i protokoły
IEEE 802.3z
CSMA/CD
TCP/IP
Długość fali
1310 nm (RX)
1550 nm (TX)
Zasilanie
3,3 V
Typ kabla
Światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla
10 000 m
Prędkość transmisji
1,25 Gb/s
Typ portu
LC/UPC
Dodatkowe informacje
Obsługa standardu Plug-and-Play
Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM
Gwarancja
60 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
TL-SM321A jednomodowy
Kod x-kom
243792

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Moduł SFP TP-Link TL-SM321A Single-Mode 1.25Gb/s 1xLC (do TL-SM321B)
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł