Microsoft Office 2016 dla Użytk. Domowych i Małych Firm

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2 (78)
od Microsoft | kod producenta T5D-02786 | kod x-kom: 260266
Cena: 999,00 zł
Odbiór osobisty GRATIS
Koszty dostawy

Ilość


Zrób zakupy i nie płać do stycznia, 3 pierwsze raty zapłacimy za Ciebie

Dostępność

Dostępność w salonach

Wybierz salon w którym chcesz odebrać produkt:


Kup teraz - zamówienie otrzymasz już pojutrze

Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
 • skorzystasz z usługi montażu;
 • zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia - wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia;
 • jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty - wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego;
 • dodasz uwagi do zamówienia

Raty

Raty w x-kom. Minimum formalności, maksimum satysfakcji

 1. Złóż zamówienie i wybierz płatność ratalną w preferowanym banku
 2. Wypełnij wniosek kredytowy, który otrzymasz na e-mail
 3. Określ sposób zawarcia umowy – online lub tradycyjny za pośrednictwem kuriera
 4. Podpisz umowę kredytową i ciesz się nowymi zakupami :)

Jeśli preferujesz odbiór osobisty, w wypełnieniu wniosku pomoże Ci doradca w salonie x-kom.


Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty:

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20 tys. zł, skontaktuj się z nami.


Koszty dostawy

Odbiór osobisty w 24 salonach stacjonarnych 0,00 zł
Dostawa kurierem - przedpłata 20,00 zł
Dostawa kurierem - pobranie 25,00 zł
Dostawa kurierem - raty 20,00 zł
Dostawa kurierem - DotPay 20,00 zł
Odbiór w paczkomacie InPost 9,90 zł

Opis produktu

Key Visual

Office 365 Home
 

Opis produktu

Twórz wspaniale wyglądające dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje

Pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci osiągać więcej: poprzez funkcje pozwalające zaoszczędzić czas, nowoczesny wygląd i narzędzia do współpracy. Dodatkowo dzięki usłudze OneDrive możesz zapisywać swoje dokumenty w przestrzeni dyskowej w chmurze i mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca.

Skład pakietu

Pełne wersje programów
Multiplatfrom
 • Pełne, zainstalowane programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook w wersji Office 2016.
 • Do zainstalowania na 1 komputerze PC z systemem Windows 7 lub nowszym, do użytku firmowego lub domowego.
 • Łatwe zapisywanie i przechowywanie dokumentów w chmurze dzięki usłudze przestrzeni dyskowej OneDrive.

Główne cechy

Zaprojektowany do działania

Pakiet Office 2016 obejmuje pełne wersje Twoich ulubionych programów — Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook. To wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać więcej.

Zaprojektowany do współpracy

W aplikacje pakietu Office 2016 wbudowano szeroką gamę narzędzi wspomagających współpracę, które ułatwiają udostępnianie dokumentów programu Word, PowerPoint i OneNote oraz ich wspólne edytowanie — produktywność jeszcze nigdy nie była wyższa.

Zaprojektowany do pracy mobilnej

Dzięki przestrzeni dyskowej w chmurze w usłudze OneDrive możesz zabrać pliki, gdziekolwiek się udajesz — aby efektywniej pracować zarówno w biurze, jak i w domu, lokalnie lub zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie.

skype

Opis aplikacji

Word
Twórz, wygładzaj i udostępniaj pięknie wyglądające dokumenty. Udostępnianie dokumentów i praca zespołowa to teraz pestka. Nowy program Word pozwala współtworzyć dokumenty z wieloma osobami i edytować je równocześnie, bez względu na to, czy jesteście w tym samym pokoju, czy w różnych częściach świata. Natomiast dzięki integracji z chmurą udostępnianie dokumentów idzie jak z płatka.
 
Excel
Poznaj nowe, intuicyjne sposoby analizowania danych oraz ich wizualizacji. Przekształcaj liczby w dokładne analizy za pomocą nowego programu Excel. Fragmentatory tabel przestawnych pozwalają odkrywać zależności w dużych zbiorach danych, a dzięki polecanym wykresom możesz przedstawiać dane w formie atrakcyjnych wykresów. Uruchamiane jednym kliknięciem narzędzie do prognozowania automatycznie przeszukuje arkusze robocze, wyszukując tendencje i przedstawiając je w formie wykresów i tabel.
 
Powerpoint
Twórz pomysły, pracuj nad nimi w zespole i prezentuj je w efektowny sposób. Twórz prezentacje w zespole – pracując nad nimi jednocześnie z innymi. Dodawaj komentarze do tekstów i obrazów oraz porównuj różne wersje danej prezentacji za pomocą widoku rozwiązywania konfliktów.
 
OneNote
Zachowuj swoje myśli w swoim osobistym cyfrowym notesie Zapisuj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notesów, które możesz otwierać z dowolnego urządzenia. Znajdź szybko potrzebne rzeczy przy użyciu wszechstronnej wyszukiwarki, która między innymi pamięta wprowadzone przez ciebie znaczniki.
 
Outlook
Porządkuj wiadomości e-mail, koordynuj harmonogram i bądź w bieżącym kontakcie ze znajomymi. Nowy Outlook obsługuje technologię Push Mail, dlatego twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. Ulepszony widok konwersacji sprawia, że wiadomości z podobnymi wierszami tematu nie trafiają do jednego worka razem z zupełnie innymi konwersacjami. Znajdziesz tu także więcej opcji dołączania załączników i zarządzania nimi.
 
OneNote
Wszyscy użytkownicy usługi OneDrive otrzymują 5 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej do przechowywania plików online w usłudze OneDrive. Przekazuj dokumenty Office, fotografie, prezentacje i inne pliki, żeby potem mieć do nich dostęp z komputera Mac lub PC, tabletu lub telefonu.

Po zsynchronizowaniu bezpłatnej usługi Office Online z kontem OneDrive możesz otwierać, przeglądać, edytować i udostępniać dokumenty programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote z dowolnego połączonego z Internetem urządzenia, na którym jest uruchomiona obsługiwana przeglądarka.
 

Zobacz wideo

Osiągaj więcej dzięki Office

Współpraca w czasie rzeczywistym

Inteligentne wyszukiwania

Porównaj produkty

Wybierz Office odpowiedni dla siebie.

Office 365 Personal

Office 365 Personal Subskrypcja

Office 365 dla Użytkowników Domowych

Office 365 dla Użytkowników Domowych

Office 365 dla Studentów

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Office 365

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Aplikacje Office w pakiecie

Aplikacje w pakiecie

Jeden komputer

Komputer PC lub Mac®1

5 komputerów

5 komputerów PC lub Mac®1

Jeden komputer

Komputer PC

Jeden komputer

Komputer PC

Tablet

Tablet
lub iPad®1

Tablety

Tablet
lub iPad®1

 

 

Smarfton

Łatwy dostęp ze smartfona

Smartfon

Łatwy dostęp ze smartfona

 

 

OneDrive

1TB Przestrzeni dyskowej OneDrive 2

OneDrive

1TB Przestrzeni dyskowej OneDrive 2

 

 

Skype

60 min. miesięcznie dla jednego użytkownika3

SKype

60 min. miesięcznie dla jednego użytkownika3

 

 

Stałe aktualizacje

Stałe aktualizacje

   

Subskrypcja
miesięczna lub roczna

Subskrypcja
miesięczna lub roczna

Licencja
dożywotnia
Licencja
dożywotnia

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
To najnowsza wersja pakietu Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm, którą można zainstalować na 1 komputerze PC z systemem Windows (w wersji 7, 8 lub nowszej). Pakiet Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm zawiera aplikacje Word, Outlook Excel, PowerPoint i OneNote w wersji Office 2016.
Czy użytkownicy wcześniejszych wersji Office mogą otwierać dokumenty, które tworzę za pomocą pakietu Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
Użytkownicy Office 2007, Office 2010, Office 365 lub Office 2013 mogą otwierać utworzone dokumenty bez podejmowania dodatkowych kroków. Użytkownicy wcześniejszych wersji systemu Office mogą pobrać i zainstalować pakiet zgodności.
Co to jest OneDrive?
OneDrive to usługa, która umożliwia przekazywanie plików do przestrzeni dyskowej w chmurze, a następnie otwieranie ich z komputera lub telefonu. Usługę OneDrive można wykorzystywać do przechowywania dokumentów, notatek, muzyki, filmów oraz innych typów plików. Usługa OneDrive ułatwia udostępnianie materiałów. Można załączyć zdjęcia i pliki do wiadomości e-mail, wysłać w wiadomości tekstowej krótki link do tych plików, umieścić je w sieci społecznościowej albo na własnej stronie internetowej lub blogu - a wszystko to da się zrobić bezpośrednio z usługi OneDrive. Jest też klasyczna aplikacja desktopowa OneDrive, którą możesz zainstalować lokalnie. Tworzy ona na twoim komputerze PC lub Mac folder, który automatycznie synchronizuje się z twoim folderem w chmurze, dzięki czemu masz dostęp do swoich plików także w trybie offline.
Czy moje dokumenty przechowywane w usłudze OneDrive są również dostępne w trybie offline ?
Dzięki aplikacji OneDrive, zainstalowanej na komputerze, dokumenty są dostępne także w trybie offline, a użytkownik nie musi podejmować w tym celu jakichkolwiek działań. Klasyczna aplikacja OneDrive tworzy na twoim komputerze folder, który automatycznie synchronizuje dokumenty między twoją przestrzenią dyskową OneDrive w chmurze a twoim komputerem. Dzięki temu możesz pracować nad swoimi dokumentami w trybie offline – mając pewność, że te wersje zawsze są ze sobą zsynchronizowane
W jaki sposób należy zainstalować pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm?
W celu zainstalowania któregoś z pakietów Office 2016 należy postępować zgodnie z instrukcjami, znajdującymi się na jego opakowaniu. W większości przypadków należy wejść na stronę www.office.com/setup i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, żeby pobrać oprogramowanie na swój komputer.

Wymagania systemowe

 • Procesor x86 lub 64‐bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2.
 • Pamięć: 2 GB pamięci RAM.
 • Dysk twardy: 3 GB dostępnego miejsca.
 • Wyświetlacz: 1280x800.
 • Grafika: przyspieszenie sprzętowe grafiki wymaga DirectX10.
 • System operacyjny: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows 10 Server.
 • Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 9,10,11 ; Mozilla Firefox 35.x + ; Google Chrome 40+; Microsoft Edge.
 • Wersja platform .NET: Wymagane .NET 3.5, część funkcji może także wymagać zainstalowania .NET 4.0 lub 4.5 CLR.
 • Do korzystania z jakichkolwiek funkcjonalności wielodotyku konieczne jest urządzenie obsługujące funkcje dotykowe. Jednak wszystkie funkcje lub funkcjonalności są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Funkcje dotykowe są zoptymalizowane do pracy w systemie Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10.
 • Funkcjonalność produktu i grafiki może być różna w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub połączenia z serwerem.
 • Konto Microsoft

Specyfikacja

Wersja Office 2016 Home & Business
Skład pakietu Word
Excel
PowerPoint
Outlook
OneNote
Zastosowanie Do domu
Do małych firm
Wersja produktu Wersja fizyczna
Typ licencji Nowa licencja
Okres licencji Dożywotnia
Wersja językowa Polska
Liczba użytkowników 1
Liczba stanowisk 1
Typ nośnika Licencja z kluczem aktywacyjnym
Platforma Windows
Wymagania systemowe Windows 10
Windows 8
Windows 7 SP1
Wymagania sprzętowe Procesor 1 GHz lub szybszy
2 GB pamięci RAM
3 GB wolnego miejsca na dysku

Opinie

Średnia ocena 5,69 (78 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
75,64%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
20,51%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
2,56%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
1,28%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Miałem mieszane uczucia co do nowego interfejsu wstążki, ale po dłuższym użytkowaniu wydaje się być zaletą to "płaskie menu". Nie męczy wypukłościami. A pozatym office jak office z paroma nowymi dodatkami :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Office chodzi bez zastrzeżeń, nie miałem żadnym problemów z instalacją. Nowy interfejs bardzo fajny, jakoś tak bardziej komfortowo mi się na nim pracuje. Wszystko okej.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Nowa wersja bardziej mi się podoba, ma więcej możliwości, jest bardziej czytelna i lepiej się prezentuje. Nie mam z nią żadnyc problemów.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Oprócz OneNote korzystam ze wszystkich programów. Pakiet jest niezbędny do edycji kluczowych dokumentów, często go wykorzystuję do konwertowania formatu doc do pdf. Rozbudowany interfejs daje więcej możliwości edycji plików. Kluczowy produkt do obsługi w mojej firmie szczególnie Outlook, poprzez ktory moge swobodnie korespondować, umawiać spotkania czy też stworzyć terminarz. Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jest ok, polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Office działa bez zarzutu, dobrze się pracuje, fajne dodatki.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo prosta obsługa, funkcjonalność i kompatybilność, Jak wskazuje opis do małych firm idealny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepsze oprogramowanie domowe jakie mi się przytrafiło.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jak ktoś potrzebuje podstawowego, prostego i wszechstronnego oprogramowania do biura, to Office 2016 będzie najlepszym wyborem. Dożywotnia licencja, zmieniałem komputer i po odinstalowaniu bez problemu działała na nowym sprzęcie.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jeden jedyny minus to cena, czemu wszystko co dobre tyle kosztuje, a musiałem zakupić kilka sztuk więc trochę mnie to kosztowało. No ale cóż, jest jedyny w swoim rodzaju, przetestowałam kilka innych wersji i jak mam szczerze polecić to tylko i wyłącznie tą wersję.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Warto zakupić, nie tyle co dobry, ale pewny i bezpieczny. Wersja Office 2016 jest bardzo rozbudowana, momentami aż za bardzo, także dla profesjonalistów jak najbardziej

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
najlepsze i niezawodne oprogramowanie

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
W porównaniu do Office 2010 zdecydowanie szybciej i sprawniej pracuje Outlook. Reszta jak to office

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Spełnia wszystkie oczekiwania, jasna instrukcja instalacji. Godny Polecenia. Zgodnie z instrukcją instalacji produkt w razie potrzeby mozna zainstalowac ponownie na urządzeniu. Do instalacji potrzebujemy dostępu do Internetu celem instalacji produktu. Odejmuje gwiazdke ponieważ za te pieniądze powinna byc mozliwosc instalacji pakietu na minimum jednym urządzeniu z android'em.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Kosztuje, ale za dobre oprogramowanie jestem w stanie zapłacić tym bardziej, że od kilku miesięcy na nim pracuję i jeszcze nie miał żadnego problemu. Zainstalowałem go na windows 10, pamięci duzo mi nie zabrał więc laptop śmiga pięknie. aplikacje dopracowane, stale aktualizowane. Jedynie co to pakiet jest dla jednego komputera, więc jakbym chciał na przyszłość zatrudnić kogoś do pomocy to muszę się liczyć z tym, że wydam kolejne tyle, ale warto.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
W mojej branży oprogramowanie Microsoft Office 2016 jest niezastąpione, polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Zgodnie z oczekiwaniami

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dla systemu Windows po prostu najlepszy, każdy zna więc produkt nie wymaga komentarza, a tylko najwyższej oceny.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Office jak to office na razie nikt niczego lepszego nie wymyślił.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Produkt bez ktorego nie wyobrażam sobie pracy :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Działa zgodnie z oczekiwaniem, polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepsze Oprogramowanie!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Office jest dobrym programem ,lecz wg mnie za drogim

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo dobre oprogramowanie

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dobry pakiet biurowy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Najlepszy od wielu lat pakiet biurowy. Oczywiście jedna gwiazdka mniej za cenę.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Wszystko się zgadza

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Perfekcyjny program, polecam każdej firmie.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Według mnie najlepszy pakiet programów na rynku. Jedyny minus to cena, jednak jak się wyda raz to już na się spokój na dłuższy czas.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepszy pakiet

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo dobry program do użytku w firmie. Polecam 😊

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Nie ma lepszego pakietu biurowego niż Microsoft Office

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Im nowszy tym gorzej wygląda ergonomia pracy. Ale to monopolista więc brak alternatywy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Używam nie od dziś i żadne darmowe nie mają szans

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo dobry produkt. Polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Podstawa do codziennej pracy biurowej.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepsza pomoc na studia.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Cena trochę z kosmosu ale jest wszystko czego potrzebuje :))

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Super pakiet. Polecamy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepszy pakiet biurowy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Super na studia, posiada wszystko czego potrzeba

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Spełnia swoje funkcje najlepiej wśród konkurencji.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jak zawsze najlepszy :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Najlepszy pakiet biurowy, konkurencja odpada.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Z roku na rok jest coraz lepiej. Nadal jest trochę niedociągnięć, ale do zastosowań domowych jest wystarczający :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Niezbędnik.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dobry produkt, chyba jeden z podstawowych pakietów do domu i/lub firmy.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Idealny do biura. Dla zwyklej firmy zawiera najpotrzebniejsze elementy z pakietu office.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Używam od ponad roku tej wersji. Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Wszystko co niezbędne do tworzenia i edycji dokumentów. Polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Idealny pakiet biurowy.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Doskonały ale koszmarnie drogi jak na użytek domowy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Pakiet Microsoft Office sprawuje się idealnie, polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Niezły ale za drogi soft.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Licencja dożywotnia - polecam ;)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Uniwersalny pakiet biurowy. Idealny do zastosowań domowych i profesjonalnych.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepszy program biurowy

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jako student, polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Godny polecenia

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Żaden open source tego nie zastąpi. A dla mnie tylko licencja wieczysta!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Drogi produkt ale spełniający wszystkie wymagania dotyczące zadań biurowych, polecam

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepszy pakiet biurowy.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Bardzo zadowolony jestem, użytkuje w domu i jedyne do czego musiałem się przyzwyczaić to płaski design. Poza tym działa jakby.. lżej, animacje są przyjemne dla oka też. Ogółem komplet gwiazdek.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Daje wszystko co potrzeba

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Dobrze ze ma Outlook

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Ten zestaw jest super wszystko co potrzebne do biura

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Fajny program wszystko jasne przejrzyste polecam goraco

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Każdy zna ten program. Działa płynnie i sprawnie. Oczywiście w pudełku nie ma płyty tylko kod trochę uciążliwe jest zakładanie kolejnego konta office i instalacja. Pamiętajcie o zapisaniu loginu i hasła przydaje się podczas kontaktu z pomocą techniczną Microsoft.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Ciekawy. Nowoczesny wygląd.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Dobra funkcjonalność, płynność działania. Najlepszy program na rynku od lat.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Jeden z najlepszych pakietów biurowych

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Office, każdy to zna, bardzo przydatne oprogramowanie

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
Najlepszy pakiet biurowy ale też najdroższy.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepsza wersja ze wszystkich!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Instalacja przez internet bez zarzutu. A pakiet Office każdy zna :) Interfejs do ogarnięcia :)

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
OK, nic nowego w sensie rewolucji.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Próbowaliśmy w firmie korzystać zamienników - Libree, Open Office. Jak ktoś niewiele korzysta to może one wystarczają. Te programy mają podstawową funkcjonalność i po paru miesiącach uznaliśmy, że lepiej zainwestować w oryginalny pakiet Microsoft. W pakiecie Office pracuje się wygodniej i bardziej intuicyjnie. To chyba też efekt wcześniejszego przyzwyczajania do oprogramowania tego producenta. Dodatkowo w pakiecie jest outlook.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
ekspresowa wysyłka - dzięki!