Drukuj
Do porównania
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) - 391669 - zdjęcie
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) - 391669 - zdjęcie 1
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) - 391669 - zdjęcie 2
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) - 391669 - zdjęcie 1
Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.) - 391669 - zdjęcie 2
Drukuj
Do porównania

Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)

od: Ubiquiti|kod producenta: UF-SM-10G jednomodowy|kod x-kom: 391669
  • Standardy:IEEE 802.3ae
  • Długość fali:1310 nm
  • Typ kabla:Światłowód jednomodowy
  • Typ portu:LC/UPC
specyfikacja Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)
Przewiń do pełnej specyfikacji
409,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
sensor laserowy

Moduł światłowodowy SFP+ Ubiquiti UF-SM-10G
Rozszerz swoje urządzenia o obsługę światłowodów

Skorzystaj z pewnych i sprawdzonych modułów Ubiquiti, by połączyć z siecią światłowodową urządzenia wyposażone w gniazda typu SFP+. Moduł UF-SM-10G obsługuje jednomodowe kable światłowodowe i posiada dwa złącza LC działające z długością fali RX/TX 1310nm.

Dzięki temu doskonale nadaje się do wykorzystania na zewnątrz budynków, przy połączeniach na dużych dystansach. Ubiquiti UF-SM-10G oferuje zasięg do 10km oraz przepustowość sieci na poziomie 10 Gb/s.

Moduł SFP Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

 

Specyfikacja

Standardy i protokoły
IEEE 802.3ae
Długość fali
1310 nm
Typ kabla
Światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla
10 000 m
Prędkość transmisji
10 Gb/s
Typ portu
LC/UPC
Dodatkowe informacje
Standad SFP+
Wspiera Hot plugging
Obsługa standardu Plug-and-Play
Obsługa funkcji Pull-or-Plug
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja sprzedawcy)
Kod producenta
UF-SM-10G jednomodowy
Kod x-kom
391669

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Moduł SFP Ubiquiti UF-SM-10G Single-Mode 10Gbit SFP+ 2xLC (2 szt.)
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł