Drukuj
Do porównania
Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC - 438501 - zdjęcie
Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC - 438501 - zdjęcie 1
Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC - 438501 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC

od: Ubiquiti|kod producenta: UF-GP-B+ (TX 1.5-5dBm)|kod x-kom: 438501
  • Długość fali:1310 nm, 1490 nm
  • Typ kabla:Światłowód jednomodowy
  • Typ portu:SC/UPC
  • Prędkość transmisji:1,25 Gb/s
specyfikacja Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC
Przewiń do pełnej specyfikacji
341,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
kabel

Moduł GPON SFP Ubiquiti UF-GP-B+

Wykorzystaj w swoich urządzeniach sieciowych moduł GPON SFP od firmy Ubiquiti, aby rozszerzyć je o złącze SC/UPC. Pracuje on na falach o długości 1490 i 1310 nm, oferuje przepustowość downstream/upstream na poziomie nawet 2,5/1,25 Gb/s oraz obsługę kabla o maksymalnej długości 20 km.

Moduł SFP Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC 2 szt.

 

Specyfikacja

Długość fali
1310 nm (RX)
1490 nm (TX)
Typ kabla
Światłowód jednomodowy
Maksymalna długość kabla
20 000 m
Prędkość transmisji
1,25 Gb/s
Typ portu
SC/UPC
Dodatkowe informacje
Standad SFP+
Wspiera Hot plugging
Obsługa standardu Plug-and-Play
Obsługa funkcji Pull-or-Plug
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja sprzedawcy)
Kod producenta
UF-GP-B+ (TX 1.5-5dBm)
Kod x-kom
438501

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Moduł SFP Ubiquiti UF-GP-B+ Single-Mode 1.25Gbit 1xSC/UPC
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł