Drukuj opis Epson WorkForce DS-780NDrukuj
Epson WorkForce DS-780N - 499419 - zdjęcie
Drukuj opis Epson WorkForce DS-780NDrukuj

Epson WorkForce DS-780N

od: Epsonkod producenta: B11B227401kod x-kom: 499419
4 199,00 zł
1
Drukuj opis Epson WorkForce DS-780NDrukuj
skaner

Skaner Epson WorkForce DS-780N

WorkForce DS-780N to najinteligentniejsze interaktywne urządzenie z ekranem dotykowym i systemem automatycznego podawania papieru. Wyposażone w zintegrowany system sieciowy, umożliwia łatwe udostępnianie dokumentów. Ma również szereg najnowszych funkcji zapewniających maksymalne bezpieczeństwo, kontrolę i elastyczność procesu przetwarzania dokumentacji.

Skaner Epson WorkForce DS-780N
aktywność

Szybkie skanowanie dużych objętości

Skaner DS-780N zaprojektowano z myślą o sieciowym skanowaniu dużych partii dokumentów — został wyposażony w automatyczny podajnik papieru o pojemności 100 arkuszy i złącze USB 3.0 do bezpośredniego łączenia z komputerem. Zapewnia niezwykle szybkie (45 stron na minutę/90 obrazów na minutę) skanowanie w kolorze, w rozdzielczości 300 dpi.

Skaner Epson WorkForce DS-780N
technologia

Inteligentne funkcje

Pierwszy w branży tryb skanowania precyzyjnego doskonale nadaje się do przetwarzania delikatnych dokumentów, a wyłączona funkcja wykrywania podwójnych arkuszy pozwala łatwo skanować trudne w obsłudze nośniki, takie jak koperty lub dokumenty z naklejonymi notatkami. Intuicyjny kolorowy wyświetlacz LCD ułatwia skanowanie i umożliwia tworzenie zadań bez podłączania skanera do komputera.

Skaner Epson WorkForce DS-780N
internet

Wbudowane funkcje integracji z siecią

Dzięki wbudowanym funkcjom sieciowym model DS-780N doskonale nadaje się do stworzenia floty skanerów. Oprogramowanie Document Capture Pro 2.0 firmy Epson zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo, umożliwiając centralne sterowanie zadaniami, flotą skanerów, poszczególnymi urządzeniami i protokołami dostępu. Skaner oferuje opcje uwierzytelnienia za pomocą kodów PIN, kart IC innych producentów lub katalogu użytkowników (LDAP), a panel sterowania z możliwością zablokowania stanowi zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem. Wstępnie utworzone profile zadań zapewniają wysyłanie skanów do poprawnej lokalizacji.

Skaner Epson WorkForce DS-780N
mechanizm

Raporty użycia i powiadomienia o potrzebie konserwacji

Dzięki oprogramowaniu Epson Device Admin Skaner lub Document Capture Pro Server urządzenie DS-780N samodzielnie poinformuje administratora o potrzebie konserwacji i dostarczy szczegółowych raportów użycia, co pozwala na efektywne zarządzanie flotą urządzeń i szczegółową kontrolę liczby zadań wykonanych przez każdy ze skanerów.

Skaner Epson WorkForce DS-780N
zestaw

W zestawie

  • sterowniki i programy pomocnicze (CD)
  • kabel zasilający
  • instrukcja montażu
  • kabel USB
  • karta gwarancyjna

 

Specyfikacja

Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
B11B227401
Kod x-kom
499419

Rekomendowane akcesoria

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Skaner Epson WorkForce DS-780N
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł