Drukuj
Do porównania
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC - 243782 - zdjęcie
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC - 243782 - zdjęcie 1
TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC - 243782 - zdjęcie 1
Drukuj
Do porównania

TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC

od: TP-Link|kod producenta: TL-SM311LM wielomodowy|kod x-kom: 243782
  • Standardy:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Długość fali:850 nm
  • Typ kabla:Światłowód wielomodowy
  • Typ portu:LC/UPC
specyfikacja TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
Przewiń do pełnej specyfikacji
79,00 zł
1
Drukuj
Do porównania
technologia

Zastosowanie produktu
TP-LINK TL-SM311LM

Moduł światłowodowy TL-SM311 przeznaczony jest do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do kilku, a nawet kilkudziesięciu kilometrów, spełniając wymagania sieci LAN. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztów można wybrać właściwe urządzenie sieciowe do którego podłączony jest moduł światłowodowy.

Specyfikacja

Standardy i protokoły
IEEE 802.3z
CSMA/CD
TCP/IP
Długość fali
850 nm
Zasilanie
3,3 V
Typ kabla
Światłowód wielomodowy
Maksymalna długość kabla
550 m
Prędkość transmisji
1,25 Gb/s
Typ portu
LC/UPC
Dodatkowe informacje
Obsługuje pełny dupleks
Obsługa standardu Plug-and-Play
Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
Obsługa funkcji Pull-or-Plug
Gwarancja
60 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
TL-SM311LM wielomodowy
Kod x-kom
243782

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Moduł SFP TP-Link TL-SM311LM Multi-Mode 1.25Gb/s SFP 2xLC
☆☆☆☆☆☆
Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł